اختصاص 15 میلیارد تومان برای ایمن سازی گودهای پر خطر

به گزارش وبلاگ مهیار، ایمن سازی گودهای پرخطر در شمال تهران با اختصاص 15 میلیارد تومان از سوی شورای اسلامی شهر تهران به منطقه یک، سرعت می گیرد.

اختصاص 15 میلیارد تومان برای ایمن سازی گودهای پر خطر

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه یک، سید حمید موسوی شهردار این منطقه در نشست با معاونین، شهرداران نواحی و روسای ادارات با تاکید بر ضرورت تسریع اقدامات اجرایی در زمینه گودهای پر خطر گفت: اولویت اقدامات اجرایی در زمینه گودهای پرخطر در شمال تهران بر گودهای پرخطر رها شده و گودهایی است که با هر عمقی در مجاورت محل تجمع شهروندان و سکونت گاه ها قرار دارند.

او افزود: کلیه معاونین و شهرداران نواحی و روسای ادارات مرتبط موظفند به گونه ای برنامه ریزی و عمل نمایند تا به سرعت گودهای پر خطر شمال تهران، در شرایط قابل قبول و مناسبی قرار بگیرند و گودهای فعال نیز تحت نظارت دقیق مدیریت شهری به فعالیت خود ادامه دهند.

موسوی با بیان این که 85 گود در منطقه یک شناسایی شده گفت: 19 گود پرخطر، 20 گود کم خطر رها شده و 46 گود فعال که مشکل ایمنی ندارند در منطقه شناسایی شده که با اعتباری که برای اولین بار منطقه یک از شورای شهر به مبلغ 15 میلیارد تومان دریافت کرده تا پایان سال تلاش می کنیم با انجام اولویت بندی و ملاحظاتی که در این زمینه وجود دارد و بهره مندی از مشارکت های مردمی، اقدامات موثری را رقم بزنیم.

منبع: خبرگزاری آریا

به "اختصاص 15 میلیارد تومان برای ایمن سازی گودهای پر خطر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختصاص 15 میلیارد تومان برای ایمن سازی گودهای پر خطر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید