بام، اپلیکیشن منتخب بانک های کشور شد

به گزارش وبلاگ مهیار، به گزارش دیده بان گردشگری ایران و به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در مراسم معرفی چهره ها، کسب و کارها و محصولات برگزیده صنعت مالی، اپلیکیشن بام بانک ملی ایران ، بین اپلیکیشن های بانکی کشور به پاس پیشگامی در زمینه توسعه تجربه کاربری، برترین اپلیکیشن بانکی کشور معرفی گشت.

بام، اپلیکیشن منتخب بانک های کشور شد

این چهارمین سالی است که ماهنامه عصر تراکنش در ویژه نامه پایان سال خود فهرستی از برترین های سال را در بخش های گوناگون اپلیکیشن ها،محصولات برگزیده صنعت مالی تاثیرگذارترین چهره ها و کسب و کارها معرفی می کند ؛ در مراسمی که به همین مناسبت برگزار گشت ؛ بام بانک ملی ایران به عنوان برترین اپلیکیشن معرفی و رجبیان نماینده اپلیکیشن بام بانک ملی ایران پس از دریافت جایزه ضمن ابراز خرسندی از این انتخاب گفت: مجموعه بام در سال 1396 شروع به کار کرد و در حال حاضر به بلوغ رسیده است.

گفتنی است بام از سوپرمحصولات بانک ملی ایران و منطبق بر استانداردهای جهانی است که تا کنون در بسیاری از ارزیابی های حرفه ای رتبه نخست را کسب کرده است.

این سامانه با بیش از 10 میلیون نصب یکی از پرنصب ترین اپلیکیشن های بانکی موجود در کافه بازار از سوی کاربران شناخته شده و امتیاز 4.8 از کاربران دریافت کرده است.

منبع: گردشبان

به "بام، اپلیکیشن منتخب بانک های کشور شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بام، اپلیکیشن منتخب بانک های کشور شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید