بلوتوث به نسخه 5.1 به روزرسانی شد ، تشخیص اشیاء هوشمند حتی در صورت پنهان بودن بلوتوث

به گزارش وبلاگ مهیار، بلوتوث به نسخه 5.1 ارتقاء یافت. به روز رسانی بلوتوث 5.1 به این معنی است که دقیقا همه چیز را در همان جایی که ایستاده اید در کنترل دارید. افزون بر این نسخه نو بلوتوث، اشیاء پنهان را نیز ردیابی می نماید.

بلوتوث به نسخه 5.1 به روزرسانی شد ، تشخیص اشیاء هوشمند حتی در صورت پنهان بودن بلوتوث

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، بر اساس این به روز رسانی، سرویس بلوتوث به سرعت تمامی اشیاء هوشمند اطراف شما را شناسایی می نماید. این سرویس از نسخه های پیشین بسیار دقیق تر شده است یعنی حتی اشیاء را با فاصله های بسیار بیشتر از گذشته شناسایی می نماید و محدودیت دوری و نزدیکی ندارد.

این روزها بلوتوث برای ردیابی بسیار مورد استفاده قرارمی گیرد و از ردیابی بچه ها خردسال تا وسایل خانه کاربرد دارد. افزون بر این ها اتصالات بلوتوثی هم به تبادل اطلاعات یاری می نمایند اما اکنون در به روز رسانی تازه امکان آنالیز نزدیک ترین اشیاء نیز ممکن شده و دقت این آنالیز بسیار افزایش یافته است.

گروه اس آی جی بلوتوث؛ گروهی که مشخصات بلوتوث را توسعه می دهد، می گوید این سیستم به دقت معین مکان دقیق در سطح سانتیمتر رسیده است.

این یعنی؛ اساسا این سیستم می تواند به ارزیابی جای یک آنتن، فرستنده یا گیرنده با بیشتری مقدار دقت بپردازد. البته با همه این ها باید منتظر باشید تا فراوری نمایندگان ابزارها و وسایلی بسازند که بتواند این سیستم بلوتوث را پشتیبانی کند.

منبع: انتخاب

به "بلوتوث به نسخه 5.1 به روزرسانی شد ، تشخیص اشیاء هوشمند حتی در صورت پنهان بودن بلوتوث" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بلوتوث به نسخه 5.1 به روزرسانی شد ، تشخیص اشیاء هوشمند حتی در صورت پنهان بودن بلوتوث"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید