رهایی گروگان در عملیات بامدادی پلیس فارس

به گزارش وبلاگ مهیار، در یک عملیات پیچیده پلیسی، مأموران انتظامی گروگانگیر را در شیراز دستگیر و فرد گروگان گرفته شده را آزاد کردند.

رهایی گروگان در عملیات بامدادی پلیس فارس

به گزارش از ، سردار رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس با اشاره به رهایی گروگان در عملیات بامدادی پلیس فارس، در این باره اظهار کرد: با اعلام گزارش یک فقره نیابت قضایی از بخش ریگ از توابع شهرستان گناوه استان بوشهر به پلیس آگاهی استان فارس، موضوع شناسایی و دستگیری متهم متواری این پرونده در دستور کار نهاده شد.

او با بیان اینکه متهم متواری دارای سوابق متعدد کیفری بوده است، اضافه کرد: در تحقیقات تکمیلی پلیس معین شد که او در یکی از محله های شهر شیراز مخفی شده است.

این مقام انتظامی با اشاره به اینکه با کوشش مأموران پلیس آگاهی مخفیگاه متهم شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی، بامداد امروز به آن مکان اعزام شدند، گفت: ماموران با ارائه هشدار های لازم به متهم، خواهان تسلیم شدن او شدند که ضمن بی توجهی اقدام به تیراندازی به سمت مأموران انتظامی نموده و با وارد شدن به یکی از منزل های همجوار، اقدام به گروگان دریافت یک زن کرد.

فرمانده انتظامی استان فارس توضیح داد: پس از ساعت ها تبادل نظر و انجام عملیات روانی از سوی مأموران انتظامی، در نهایت متهم طی یک عملیات غافلگیرانه دستگیر و خلع سلاح و فرد گروگان گرفته شده صحیح و سالم آزاد شد.

سردار حبیبی با بیان اینکه از این متهم، 2 قبضه اسلحه جنگی به همراه 4 عدد خشاب و تعداد زیادی فشنگ کشف شد، اضافه کرد: در سوابق این متهم 10 فقره سابقه کیفری از جمله ایراد ضرب و جرح عمدی، سرقت، قاچاق مواد مخدر، تهدید و قتل مشاهده می گردد.

او هشدار داد: استان فارس محل ناامنی برای فعالیت افراد مخل نظم و امنیت عمومی بوده و پلیس فارس به صورت قانونی و قاطع با اینگونه موارد برخورد می نماید.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "رهایی گروگان در عملیات بامدادی پلیس فارس" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رهایی گروگان در عملیات بامدادی پلیس فارس"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید