شهادت شهروندان یمنی در حملات هوایی ائتلاف متجاوز

به گزارش وبلاگ مهیار، سخنگوی نیرو های مسلح یمن اظهار داشت ائتلاف متجاوز سعودی در 48 نوبت چندین استان یمن را بمباران کرد و شماری از شهروندان یمنی در این حملات شهید و زخمی شدند.

شهادت شهروندان یمنی در حملات هوایی ائتلاف متجاوز

به گزارش به نقل از شبکه تلویزیونی المسیره، سرتیپ یحیی سریع، سخنگوی نیرو های مسلح یمن اظهار داشت در حمله هوایی جنگنده های ائتلاف متجاوز سعودی به مناطق مختلف یمن شماری از شهروندان یمنی شهید و زخمی شدند.

در حمله این متجاوزان به منطقه مران در ناحیه حیدان در استان صعده 3 شهروند یمنی به شهادت رسیدند و 3 تن دیگر نیز زخمی شدند.

این جنایت متجاوزان در حالی صورت می گیرد که ناحیه مرزی شدی نیز شاهد حملات هوایی رژیم های متجاوز سعودی و آمریکای در اولین روز از روز های عید سعید فطر است. همچنین امروز یکشنبه ارتش سعودی در حملات موشکی و توپخانه ای خود روستا هایی را در ناحیه رازح و شدی هدف قرار داد.

: 22 حمله هوایی ائتلاف سعودی به 3 استان یمن

حمله جنگنده های متجاوز سعودی به استان های حجه، الجوف و مأرب یمن

سخنگوی نیرو های مسلح یمن اظهار داشت ائتلاف متجاوز در چند ساعت گذشته در 48 نوبت مناطقی را در یمن بمباران کردند.

به گفته یحیی سریع استان مارب یمن در 9 نوبت، الجوف در 6 نوبت، حرض و عبس در 15 نوبت و مناطق مران، الملاحیط و باقم در استان صعده نیز در 18 نوبت در جریان این حملات بمباران شدند.

سخنگوی نیرو های مسلح یمن اضافه کرد: تشدید حملات بی وقفه متجاوزان به یمن، پیامد های وخیمی برای متجاوزان خواهد داشت و باید عواقب آن را تحمل نمایند.

یک کودک 8 ساله هم در روستای المنقم در شهر محاصره شده الدریهمی در استان الحدیده در غرب یمن در حمله خمپاره ای نیرو های ائتلاف سعودی به خانه ها و مناطق مسکونی زخمی شد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "شهادت شهروندان یمنی در حملات هوایی ائتلاف متجاوز" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شهادت شهروندان یمنی در حملات هوایی ائتلاف متجاوز"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید