30 مدل لباس مجلسی گلدار

به گزارش وبلاگ مهیار، لباس مجلسی گلدار یکی از متنوع ترین الگوهاست. این تنوع و گوناگونی اگرچه دست شما را با هر سلیقه در انتخاب باز می گذارد، اما احتمال ریسک و اشتباه را نیز به همان میزان بالا می برد. برای این منظور بهتر است بدانید که بهترین الگو برای سن و فرم اندام شما کدام است؟ در ادامه علاوه بر ارائه نکته های کاربردی در انتخاب صحیح لباس مجلسی گلدار، کلکسیون بی نظیری از 30 مدل لباس مجلسی گلدار حریر، نخی، ساتن و ریون را مشاهده خواهیم کرد.

30 مدل لباس مجلسی گلدار

راهنمای انتخاب لباس مجلسی گلدار برای همه سن ها

1. سایز گل ها

هرچه سایز گل ها در لباس شما بزرگتر باشد کنتراست بیشتری با پس زمینه لباس ایجاد خواهد کرد. این در حالیست که ممکن است لباس شما پر از گل های ریز باشد، ولی این کنتراست چندان به چشم نیاید. این کنتراست زمانی برای شما اهمیت پیدا خواهد کرد که نیاز به پوشاندن نواقص ظاهری خود دارید. برای مثال، اگر می خواهید توپر تر به نظر برسید، این کنتراست به کمک شما خواهد آمد. در مقابل اگر می خواهید لاغرتر به نظر برسید، بهتر است از کنتراست بپرهیزید و به دنبال گل های ریزتر و پرتر که کمترین کنتراست را با زمینه لباس شما دارند، باشید.

2. تراکم گل ها

تراکم گل ها نیز رابطه مستقیمی با ایجاد کنتراست و در نتیجه ایجاد خطای دید دارند. هرچه تراکم گل ها بیشتر باشد، چشم سریعتر از یک المان به المان دیگر پرتاپ می شود و به طور کلی فرم یک پارچه تری را تجسم می کند. حال تصور کنید اگر تراکم گل ها زیاد و سایز گل ها ریزتر باشد، در این صورت گزینه مناسب تری برای لاغرتر به نظر رسیدن شما خواهند بود.

3. استایل گل ها

لباس های مجلسی گلدار از تنوع بالایی برخوردار هستند. برخی با گل های طبیعی و برخی با گل های انتزاعی دیزاین شده اند. اما آیا می دانید کدام استایل برای شما مناسب تر است؟ لباس های مجلسی با گل های طبیعی با سایز بزرگ، برای خانم های جوان مناسب تر هستند. این درحالیست که اگر گل ها ریزتر باشند برای خانم های مسن تر مناسب تر هستند. گل های انتزاعی، اما برعکس عمل می کنند. گل های درشت تر برای جوان تر ها و گل های ریز انتزاعی برای خانم های بالغ تر مناسب خواهند بود.

30 مدل لباس مجلسی گلدار از مجلسی تا کژوال

ست کردن لباس مجلسی گلدار زنانه بلند با تاج گل

مدل لباس مجلسی حریر گلدار دخترانه

لباس مجلسی گلدار زنانه مدل کلاسیک شیک و زیبامدل لباس مجلسی ساتن گلدار دخترانه کوتاهمدل لباس مجلسی ریون گلدار بلند آبیمدل لباس مجلسی دخترانه گلدارمدل لباس مجلسی زرد گلدار زنانه شیک و زیبامدل لباس مجلسی بلند گلدار سفیدمدل لباس مجلسی حریر گلدار کوتاهمدل لباس مجلسی حریر گلدار بلند زنانهمدل لباس مجلسی دکلته گلدار زنانهلباس مجلسی ساتن گلدار بلند زنانه زیباست کردن لباس مجلسی گلدار بلند با تاج گل مناسب برای عکاسی کژوال عروسمدل لباس مجلسی دخترانه گلدار کوتاهلباس مجلسی بلند زنانه با طرح استواییمدل لباس مجلسی دخترانه گلدار آستین دارمدل لباس مجلسی دکلته گلدار بلند زنانهمدل لباس مجلسی ساتن گلدار کوتاهمدل لباس مجلسی حریر گلدار سفید و آبی زیبامدل لباس مجلسی ساتن گلدار زنانه مشکی یقه افتادهمدل لباس مجلسی دخترانه گلدار کوتاه

بیشتر ببینید: 55 مدل لباس مجلسی کوتاه زیبا و جذاب

مدل لباس مجلسی دخترانه گلدار توریمدل لباس نخی گلدار کوتاه آستین دارمدل لباس مجلسی ساتن گلدار آف شولدر شیکمدل لباس مجلسی سفید گلدار زنانه کوتاهمدل لباس مجلسی کوتاه گلدار دخترانه سفید و آبیمدل لباس مجلسی ریون گلدار دکلته زنانهمدل لباس مجلسی دکلته گلدار نخی بلندمدل لباس نخی گلدار آستین دار کوتاه

حرف آخر

خب، با توجه به راهنمای بالا شما اطلاعات لازم برای انتخابی درست را می دانید. حالا وقت آن رسیده است که سبک و استایل مناسب خود را پیدا کنید. قبل از هر چیز با خود صادق باشید و اندام خود را آن طور که هست، دوست بدارید. از قلم نیاندازید که ما و همراهان انگیزه منتظر شنیدن سوالات و نظرات شما در این رابطه هستیم. همچنین، احتمالا دنبال کردن کلکسیون لباس مجلسی پاپیون دار نیز در سایر بخش های مد و پوشاک انگیزه برای شما خالی از لطف نخواهد بود.

برگرفته از: insideoutstyleblog

منبع: مجله انگیزه

به "30 مدل لباس مجلسی گلدار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "30 مدل لباس مجلسی گلدار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید