استادیوم شهید عرب نژاد زرند به بهره برادری رسید

به گزارش وبلاگ مهیار، خبرنگاران/کرمان عصر هشتم مهرماه استادیوم 4000 نفری شهید عرب نژاد شهرستان زرند با حضور وزیر ورزش و جوانان بعد از 14 سال معطلی پروژه به بهره برداری رسید.

استادیوم شهید عرب نژاد زرند به بهره برادری رسید

سیدحمید سجادی در این مراسم گفت: 4000 اماکن ورزشی نیمه تمام در کشور وجود دارد که یکی از آنها امروز در شهرستان زرند کرمان افتتاح شد.

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر اینکه دولت در تامین منابع طرح ها با محدودیت بودجه روبه روست، افزود: درصددیم بخشی از منابع مالی طرح ها را از محل اعتبارات بخش خصوصی و خیران ورزشی تامین کنیم تا این پروژه ها با سرعت بیشتری به بهره برداری برسند.

سجادی با بیان اینکه فرهنگ ورزش باید در بین خانواده ها نهادینه شود، گفت: وجود این مجموعه های ورزشی باعث ایجاد بارقه های امید در قلب جوانان می شود.

وی در حاشیه این مراسم در پاسخ به سوال خبرنگار وبلاگ مهیار در رابطه با پیگیری جهت راه اندازی پیست موتورسواری زرند گفت: این موضوع انجام وظیفه است و در این رابطه از فدراسیون اتوموبیل رانی و موتورسواری و اداره کل ورزش و جوانان استان این موضوع را حتما پیگیری خواهم کرد تا ببینیم برای تامین اعتبار آن باید چه کرد.

به گفته میثم پاریزی مدیرکل ورزش و جوانان استان کرمان، با افتتاح این پروژه 20 هزار متر مربع به سرانه ورزشی شهرستان زرند اضافه شده است.

وی ادامه داد: عملیات اجرایی این پروژه از سال 86 آغاز شده که ساخت آن به دلیل محدودیت های اعتباری 14 سال به طول انجامید.

پاریزی گفت: بالغ بر 25 میلیارد تومان برای احداث استادیوم چهار هزار نفری شهید عرب نژاد شهرستان زرند هزینه شده است.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "استادیوم شهید عرب نژاد زرند به بهره برادری رسید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استادیوم شهید عرب نژاد زرند به بهره برادری رسید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید