افشای درخواست طارمی در رختکن: 2 برابر پاداش بدهید!

به گزارش وبلاگ مهیار، دیگو آمادو بازیکن پرتغالی که با مهدی طارمی در تیم الغرافه قطر همبازی بود، در مصاحبه ای با روزنامه اوجوگو به توانایی های مهدی طارمی بعد از درخشش در تیم پورتو پرداخت. طارمی و آمادو چند سال پیش در تیم الغرافه قطر همبازی بودند و این بازیکن پرتغالی شناخت کافی از مهاجم ایران دارد.

افشای درخواست طارمی در رختکن: 2 برابر پاداش بدهید!

آمادو در بخشی از این مصاحبه، علاوه بر خصوصیات فنی طارمی، به ویژگی های اخلاقی او هم اشاره نموده است.

وی گفت: طارمی صرفنظر از هر کاری که در یک بازی انجام می دهد، اگر مرتکب اشتباه گردد احساس گناه و پشیمانی می نماید. این نشان می دهد که او چقدر افتاده و متواضع است.

بازیکن پرتغالی از صداقت مهدی طارمی تمجید کرد و خاطره ای جالب را از این بازیکن در زمان حضورش در تیم الغرافه بازگو کرد. الغرافه در سال 1396 با طارمی ابتدا در مرحله پلی آف لیگ قهرمانان آسیا بازی کرد و سپس به مرحله گروهی این مسابقات راه یافت.

آمادو گفت: در قطر شرایطی پیش آمد که طارمی حتی بیش از حد صادق بود [می خندد]. ما بازی مقدماتی لیگ قهرمانان آسیا را برده بودیم و زمانی که رئیس [الغرافه] مبلغ پاداشی که قرار است به ما بدهد را اظهار داشت، مهدی با آن خجالت و صمیمیت خاص خودش بلند شد و گفت ما لایق دوبرابر این پاداش هستیم! البته او بی احترامی نکرد اما ما را غافلگیر کرد.

این بازیکن پرتغالی در خاتمه گفت: طارمی به خوبی پیشرفت نموده و نشان می دهد که شخصیتی قوی دارد. اگر این طور نبود نمی توانست فشار ناشی از حضور در باشگاهی به بزرگی پورتو را تحمل کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "افشای درخواست طارمی در رختکن: 2 برابر پاداش بدهید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشای درخواست طارمی در رختکن: 2 برابر پاداش بدهید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید