دستگیری سه سارق لوازم داخل خودرو

به گزارش وبلاگ مهیار، معاون مبارزه با سرقت وسائل نقلیه پلیس آگاهی پایتخت از دستگیری سه سارق و اعتراف به 100 فقره سرقت لوازم داخل خودرو خبر داد.

دستگیری سه سارق لوازم داخل خودرو

به گزارش گروه حوادث وبلاگ مهیار از پایگاه خبری پلیس، سرهنگ کارآگاه شمس الدین میرزکی اظهارکرد: 7 آذر سال گذشته شهروندی 30 ساله به کلانتری 119 مهر آباد مراجعه کرد و پلیس را در جریان سرقت از داخل خودرویش قرار داد و گفت ساعت 10 شب خودروام را حوالی بزرگراه فتح پارک کرده بودم و پس از مراجعه با شیشه شکسته آن روبه رو و متوجه شدم یک دستگاه لپ تاپ ،حافظه جانبی و تلفن همراه در مجموع به ارزش 300 میلیون ریال سرقت شده است.

معاون مبارزه با سرقت وسائل نقلیه پلیس آگاهی افزود: پرونده به دستور مقام قضائی برای رسیدگی تخصصی به پلیس آگاهی ارجاع شد و در گام نخست کارآگاهان اداره بیستم با بازدید از محل سرقت، شماره پلاک خودروی پراید مشکی رنگ که سارقان از آن در روز سرقت استفاده کرده بودند، به دست آوردند.

وی در ادامه گفت: در گام بعدی تحقیقات، کارآگاهان مالک خودرو پراید به نام صادق که از مجرمان حرفه ای و دارای سوابق متعدد کیفری بود را شناسایی و با هماهنگی های قضائی در یک عملیات پلیسی، متهم را در مخفیگاهش در حوالی شهرستان اسلامشهر دستگیر کردند.

میرزکی افزود: متهم پس از انتقال به پلیس آگاهی به 100 فقره سرقت لوازم خودرو با همدستی دو تن از دوستانش به نام های هاشم و جمشید اعتراف و اظهارکرد پس از سرقت برخی اموال را به یک سمساری در شهرستان اسلامشهر می فروختیم.

وی با اشاره به اینکه مالخر اموال مسروقه نیز دستگیر و در بازرسی از آن مکان تعدادی اموال سرقتی کشف شد، گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی هر دو همدست متهم نیز در دو عملیات مستقل دیگر دستگیر شدند و به جرایم ارتکابی اعتراف کردند.

معاون مبارزه با سرقت وسائل نقلیه پلیس آگاهی در سرانجام اظهارکرد: با توجه به اعتراف صریح متهمان به بزه انتسابی هر چهار متهم با قرار مجرمیت صادره از سوی مقام قضائی روانه زندان شدند و بخشی از اموال مکشوفه به شهروندان مسترد شد.

منبع: جام جم آنلاین

به "دستگیری سه سارق لوازم داخل خودرو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستگیری سه سارق لوازم داخل خودرو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید