سفر به دور جهان ، مقصد هایی باب میل خجالتی ها!

به گزارش وبلاگ مهیار، در سفر به دور جهان مسافرت برای اشخاصی که درون گرا هستند یک چالش بزرگ به شمار میرود. شلوغی، اضطراب و تعداد زیاد کسانی که قرار است با آنها برخورد نمایند، همگی دست به دست هم داده و باعث می شوند سفر برای خجالتی ها به تجربه ای ناخوشایند برای درون گرا ها تبدیل گردد. استرس ناشی از همین موارد باعث می گردد از سفر کردن و مسافرت ابا نمایند یا اگر هم به سفر رفته اند ،احساس پشیمانی داشته باشند. اما اگر می توانستید جایی را پیدا کنید که در آن احساس آرامش خالص و کامل را تجربه کنید، تحمل کردن شلوغ ترین هواپیماها و قطارها هم ارزش این را دارد که یک مسافرت بیاد ماندنی را تجربه کنید! در ادامه این مطلب، مقاصد سفر آرامش بخش و در کل سفرهای آرامش بخش را به شما معرفی می کنیم:

سفر به دور جهان ، مقصد هایی باب میل خجالتی ها!

جزایر گالاپاگوس

در مجموعه مقاصد سفر آرامش بخش بازدید از این جزایر خاص و خارق العاده به علت دست کاری نشدن و بکر بودن و قیمت های بالای آن آسان نیست و سالیانه تنها 80000 نفر دنیاگرد و بازدید نماینده به جزایر گالاپاگوس می روند. ناگفته نماند، همین محدودیت ها علت این موضوع می گردد که از حیات گیاهی و حیوانی این جزایر محافظت هم بگردد. اگر فردی آرام و درون گرا هستید این جزایر انتخابی ایده آل برایتان و بعلاوه سفر برای خجالتی ها به حساب می آیند و می توانید با خیالی آسوده دراین مکان ها سکوت و آرامش طبیعت را تجربه کنید و بعلاوه با خودتان هم خلوت کنید.

ایسلند

ایسلند در مجموعه مقاصد سفر آرامش بخش و برای سفر به دور دنیا از آن جاهایی محسوب میگردد که فرصت های زیادی را برای تنوع و برنامه ریزی سفر دلخواهتان را در اختیارتان قرار می دهد. علاوه بر این بسته به شرایط و روحیات و سلیقه هایتان می توانید به مرکز زیبا، شلوغ و پرهیاهوی ایسلند یعنی شهر ریکیاویک هم رفته و یا در ادامه خط ساحلی سفر جاده ای زیبا و منحصر به فردی هم داشته باشید، مسیری که امکان این را می دهد تا در نهایت شما به سفری دورتا دور جزیره را با آرامشی بی نظیر تجربه کنید.

بوتان

بوتان اولین کشوری محسوب می گردد که در بکار گرفتن از معنا و مفهوم سعادت ملی و سلامت جامعه، برای تاثیر گذارشتن بر سیاست های مالی و اجتماعی پیشگام بوده است؛ به همین خاطر است که طبیعت صلح آمیز و تفکر برانگیز این کشور یعنی بوتان می تواند برای اشخاص درون گرا به مثل گریزی از زندگی روزمره و تکرار مکررات به حساب آید. فرهنگ سنتی بودایی و منظره ها خارق العاده و زیبای کوههای هیمالیا، کشور بوتان را به مقصدی منحصر به فرد برای مسافرتی لذتبخش و آرام و تجربه خوبی از سفر برای خجالتی ها در مجموعه مقاصد سفر آرامش بخش و سفر به دور دنیا تبدیل کند.

کپنهاک، دانمارک

مرکز دنج و آرام کشور دانمارک ،به علت داشتن فرهنگ صمیمانه آن معرف حضور بسیاری است، به همین علت است که این شهر مقصدی ایده آل برای گذراندن آخر هفته ای طولانی توام با آرامش است. شما می توانید اوقات فراغت خود را با تماشای مردمان این شهر که در لباس های بافتنی زیبا و رنگارنگ فرو رفته اند بگذرانید، بعلاوه از تماشا خانه های رنگارنگ و زیبا لذت برده و در عین حال هم خود را مهمان فنجانی قهوه با طعمی بی نظیر کنید.

ژاپن

ژاپن به داشتن شهرهای شلوغ معروف شده است که همه چیز در آن خیلی سریع اتفاق پیش می رود. شاید به همین خاطر باشد که هنگامی که بحث افراد درون گرا، آرام و خجالتی به میان می آید، ژاپن به عنوان اولین گزینه برای این منظور به فکر خطور نمی کند. ولی ادب و احترام به حریم شخصی افراد در فرهنگ پر بار ژاپنی سبب می گردد که بتوان با آسودگی آن را در این فهرست جا داد. به هر حال در این کشور چه در حال خرید غذاهای خیابانی باشید یا خرید بلیط قطار باشید، تعاملات اجتماعی با ملاحظات خاصی و کیفتی بالا صورت می گیرند. تجربه خواب در هتل های کپسولی که خصوصی ترین فضای استراحت شمرده می شوند را نیز نباید فراموش کرد.

روسیه

برگزاری جام دنیای فوتبال در روسیه امکان این را می دهد که این کشور به زودی بسیار شلوغ و پر ازدحام می گردد و بهتر است از مسافرت به این کشور دوری کرد! اما دقت دارید که روسیه بسیار وسیع و پهناور بوده و حضور در آن هم برای شما و هم برای هواداران فوتبال فضای کافی وجود دارد. یاد آور می شویم که لباس گرم و مناسب را از قلم نیاندازید و البته توصیه ما به شما این است که به کوهستان ها، دشت ها و دریاچه های این کشور زیبا هم سفر داشته باشید.

پاریس، فرانسه

بدون شک اهالی کشور فرانسه از آن تیپ افرادی هستند که احتیاج به تنهایی و گذراندن زمان در سکوت و آرامش را به خوبی درک می نمایند. به همین علت است که می توانید در مرکز معروف آن پاریس طبق خواسته قلبی خود در خیابان ها گردش نموده، در کافه ای دنج بنشینید و اطمینان داشته باشید که هیچ کس این آرامش را بر هم نخواهد زد.

نیوزیلند

مساحت این کشور تقریبا برابر با مقدار و مساحت کشور بریتانیا است، اما جمعیت بریتانیا 14 برابر جمعیت نیوزیلند تخمین زده می گردد. دسترسی به حیات وحش و طبیعت در این کشور بسیار راحت و آسان است، به این شکل که شما قادر هستید با قایق خود از شهر و تمدن و انسان ها فاصله بگیرید یا مسیر خود را به طرف یک آتشفشان ادامه دهید. نیوزیلند جزء آخرین جاهایی بوده که انسان ها روی آن جای گرفته اند و ذات فرهنگ آنها به راحتی می تواند میزبان غریبه ها باشد . به همین خاطر است که از بازدیدنمایندگان و دنیاگردان به خوبی استقبال می نمایند و تجربه ای شیرین،همرا خاطرات به یاد ماندنی می گردد، برای کسانی که به این نقطه از دنیا سفر می نمایند.

منبع: همگردی

به "سفر به دور جهان ، مقصد هایی باب میل خجالتی ها!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفر به دور جهان ، مقصد هایی باب میل خجالتی ها!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید