پراید با ظاهر عجیب و غریب در یونان

به گزارش وبلاگ مهیار، خبرنگاران : عکسی در فضای مجازی و شبکه های اجتماعی در حال همرسانی و دست به دست شدن است که پراید و به بیان دقیق تر پراید وانت را با ظاهری جدید به تصویر می کشد و ادعا شده است که این خودرو در کشور یونان تولید می شود.

پراید با ظاهر عجیب و غریب در یونان

به گزارش وبلاگ مهیار به نقل از کاماپرس، پراید خودرو خاطره انگیز طبقه کم درآمد که نقدها فراوانی به استحکام آن وارد میشد و بر اساس برخی دیدگاه ها یکی از علت های بالا بودن نرخ مرگ و میر در تصادفات ایران به حساب می آمد، امسال به صورت کامل از خط تولید شرکت سایپا خارج شد اما پراید وانت یا همان سایپا 151 کماکان در حال تولید است.

  • ا

پراید در زمان تولید خود به برخی کشورها از جمله عراق صادر شده بود اما به نظر نمی رسید این خودرو جز معدودی از کشورهای خاورمیانه یا افریقایی آن هم به صورت محدود، مشتری دیگری پیدا کند.

پونی یونانی همان پراید وطنی است؟

حالا تصویری از خودرویی با شباهت غیرقابل انکار با پراید در شبکه های اجتماعی دست به دست می شود که در واقع نوعی پراید وانت است و گویا این خودرو با نام پونی در یونان به تولید رسیده است. این خودرو از نظر نمای جلو با چراغ ها و جلوپنجره پرایدی، دقیقا تداعی کننده محصول وطنی است! در مورد مشخصات فنی این خودرو اطلاعی در دست نیست که بتوان این خودرو را با قاطعیت همان پراید دانست.

چنانچه این خبر صحت داشته باشد باید گفت پراید حاضر نیست به سادگی عرصه را خالی کند و از میدان صنعت خودرو جهان حذف شود.

منبع: کاماپرس

منبع: اقتصادنیوز

به "پراید با ظاهر عجیب و غریب در یونان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پراید با ظاهر عجیب و غریب در یونان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید