پر نشان دادن صورت با این آرایش ساده

به گزارش وبلاگ مهیار، افرادی که صورت لاغری دارند، معمولا به هنگام آرایش کردن، دچار عدم اعتمادبه نفس و نارضایتی از چهره خود می شوند و در پی راهکاری برای فرم دادن و چاق تر نشان دادن صورت خود هستند.

پر نشان دادن صورت با این آرایش ساده

اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید، که به خاطر مسائل لاغری صورت و عدم رضایت از چهره تان، بسیاری از مهمانی ها را با بهانه های مختلف کنسل نموده و در پی اقناع خود و دیگران هستید که شما چهره زیبایی ندارید، بهتر است این مقاله را مطالعه نموده و ببینید تنها با چند ترفند ساده آرایشی، چقدر راحت می توانید چهره تان را چندین برابر مجذوب نماینده نموده و مورد توجه اطرافیان تان قرار بگیرید. در این مطلب از وبلاگ مهیار به موضوع پر نشان دادن صورت با آرایش می پردازیم.

انتخاب رنگ درست کرم پودر

انتخاب کرم پودر و کانسیلر نقش بسیار مهمی در پرتر یا لاغرتر نشان دادن صورت شما دارد. عده ای تصور می نمایند برای صورت لاغر، کرم پودر و کانسیلر های روشن درست ترین گزینه است. شما سخت در اشتباه هستید، در واقع انتخاب درست، کرم پودر هماهنگ با تن صورت تان است. رنگ روشن به چهره حالتی مریض، بی روح و کسل نماینده می دهد. برای شمایی که سخت در کوشش هستید، این مشکل را برای آخرین بار حل کنید، انتخاب رنگ غلط کرم پودر، اولین قدم برای آغاز اشتباه مجدد است.

کانتورینگ صورت

برای از بین بردن کشیدگی و لاغری صورت، کانتور صورت در اولویت آرایش قرار می گیرد. اگر دارای پیشانی و چانه های بلندی هستید. استفاده از پودر کانتور، و کاور کردن نقاط گیج گاه تا ریشه مو، استفاده روی بینی با حرکت رو به پایین و باریک کردن چانه، به برجسته و پر کردن چهره تان یاری می نماید. کانتور کردن صورت را در دو مرحله ساده یاد گرفته و انجام دهید. در ابتدا مقداری کانتور تیره به اطراف صورت تان بکشید و تا امتداد خط رویش مو در اطراف پیشانی ادامه دهید. در قدم بعدی، از مقداری هایلایتر روی پلک ها برای درشت تر به نظر آمدن چشم ها بهره ببرید.

آرایش ابرو

برای چاق تر نشان دادن چهره، ابروهای تان را پهن و پرپشت نموده و به حالت کمانی فرم دهید.

آرایش چشم ها

خط چشم

برای چاقی چهره تان، از خط چشم مدل گربه ای بهره ببرید و لبه های بیرونی چشم را با یک خط باریک بکشید. خط چشم پهن و به اصطلاح گربه ای، چشم ها را درشت تر و کشیده تر نشان داده و تعادل صورت تان را حفظ می نماید. به هیچ عنوان، هنگام آرایش صورت لاغر، داخل چشم ها را با مداد یا سرمه، تیره نکنید. این کار باعث ریز و لاغر شدن ترکیب صورت تان می گردد.

مژه

برای پهن تر و پرتر نشان دادن صورت تان بهتر است، چشم های تان را به گونه ای آرایش کنید که همه نگاه ها به سمت بالای صورت و روی چشم های تان کشیده گردد. بنابراین از فرمژه و ریمل گرفته، تا اکستنشن مژه برای حجیم تر کردن مژه های تان بهره ببرید.

سایه چشم

رنگ های تیره معمولا برای لاغرتر نشان دادن چهره استفاده می گردد، بنابراین برای انتخاب رنگ سایه، از رنگ های تیره خودداری نموده و از بین رنگ های روشن و پاستیلی، رنگی را که به تم آرایش و لباس تان می آید، انتخاب کنید.

رژ گونه

برای آرایش گونه های تان، رژگونه را از قسمت لاله گوش به سمت استخوان گونه و به صورت افقی بزنید، از توسعه رژگونه به سمت نوک بینی جلوگیری کنید، چرا که باعث کشیده تر شدن صورت می گردد. بعلاوه مقداری رژگونه تیره و مات در ناحیه چانه برای کوتاه تر کردن صورت تان بزنید.

آرایش رژلب

با انتخاب خط لب های تیره، لب های خود را حجیم تر نموده و در نتیجه چهره تان پرتر نشان داده می گردد.

پیشنهاد مطالعه: بعلاوه می توانید مطلب پاکسازی پوست در خانه مانند یک آرایشگاه را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "پر نشان دادن صورت با این آرایش ساده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پر نشان دادن صورت با این آرایش ساده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید