کلمبیا در صدد حمله نظامی به ونزوئلا است

به گزارش وبلاگ مهیار به نقل از النشره، نیکلاس مادورو رئیس جمهور ونزوئلا امروز سه شنبه گفت که کلمبیا در حال آماده سازی حملاتی علیه واحدهای نظامی کشورش در روزهای آینده است.

کلمبیا در صدد حمله نظامی به ونزوئلا است

بر اساس اعلام این رسانه، رئیس جمهور ونزوئلا در مراسمی به مناسبت استقبال از انتها امسال میلادی در سخنانی در جمع اعضای ستادکل فرماندهی نیروهای مسلح ملی بولیواری این کشور اعلام نمود: کلمبیا با مزدوران آموزش دیده و تامین اقتصادی از سوی ایوان دوکه رئیس جمهور این کشور برای حمله ای جدید در روزهای انتهای امسال یا شروع سال 2021 علیه کاراکاس آماده شده است.

وی در این باره تأکید کرد که ونزوئلا با مقاومت شهروندی- نظامی مستحکم خود، سال را با پیروزی به انتها خواهد رساند.

لازم به ذکر است که رئیس جمهور ونزوئلا 19 آذر ماه امسال نیز از خنثی سازی طرح ترور خود در روز انتخابات پارلمانی کشورش خبر داده بود.

نیکلاس مادورو در جریان یک سخنرانی گفته بود که پس از دریافت اطلاعاتی از نهادهای امنیتی کلمبیا در خصوص نقشه برای ترورش، وی مرکز رای گیری را که قصد داشت در آن رای خود را به صندوق بیندازد تغییر داده است.

مادورو اضافه کرد: ایوان دوکه، رئیس جمهور کلمبیا کسی است که پشت طرح ترور من قرار داشت. دوکه از مقر رسمی رئیس جمهور کلمبیا در طراحی ترورم در روز انتخابات مشارکت داشت، این درست است و تدابیر لازم اتخاذ شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کلمبیا در صدد حمله نظامی به ونزوئلا است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کلمبیا در صدد حمله نظامی به ونزوئلا است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید