یادداشت وزیر فرهنگ در فضای مجازی در پی حضور در همایش بانوان عرصه فرهنگ و هنر

به گزارش وبلاگ مهیار ، به نقل از مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، متن کامل یادداشت وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی به توضیح زیر آمده است:

یادداشت وزیر فرهنگ در فضای مجازی در پی حضور در همایش بانوان عرصه فرهنگ و هنر

زنان ایرانی برای ایفای نقش بیشتر در سپهر فرهنگ و هنر کشور آماده هستند. در جشنواره های فجر سال جاری هم بانوان ما درخشیدند.

دیروز در همایش بانوان عرصه فرهنگ و هنر شنوای نکات و دغدغه های بانوان هنرمندی از سراسر ایران عزیز بودم که با دقت و نکته دانی، ریزترین موارد مرتبط برای این امر بیان کردند.

در انتها این نشست قول دادم تا بر اساس شعار عدالت فرهنگی به عنوان خادم تمامی هنرمندان، امکان کنشگری بیشتر آنان را در وزارت فرهنگ و دولت فراهم نمایم.

لازم به ذکر است مراسم همایش بانوان عرصه فرهنگ، هنر و رسانه که روز گذشته با حضور وزیر فرهنگ و ارشاد اسلامی در تالار رودکی تهران برگزار گردید، تعدادی از بانوان در حضور وزیر فرهنگ دغدغه های خود را مطرح کردند و با حضور وزیر فرهنگ از بانوان هنرمند پیشکسوت شامل زهره فیض الهی میناکار، انسیه شاه حسینی کارگردان سینما، ایران حدادگر طراح نقوش سنتی و فرش، اعظم بروجردی نمایشنامه نویس و کارگردان تئاتر، مریم پوریامین دبیر انجمن قلم، حوا صابر آملی منتقد و مدرس دانشگاه و راضیه تجار عضو انجمن قلم و نویسنده تجلیل شد، بعلاوه اسماعیلی در انتها از آثار هنرمندان زن در تالار وحدت بازدید به عمل آورد.

منبع: ایبنا - خبرگزاری کتاب ایران

به "یادداشت وزیر فرهنگ در فضای مجازی در پی حضور در همایش بانوان عرصه فرهنگ و هنر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یادداشت وزیر فرهنگ در فضای مجازی در پی حضور در همایش بانوان عرصه فرهنگ و هنر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید