آنجلینا جولی در تهران

به گزارش وبلاگ مهیار، خبرنگاران: آنجلینا جولی بازیگر هالیودی است که در دنیا به ویژه در آمریکا بسیار مشهور است.

آنجلینا جولی در تهران

آنجلینا جولی بازیگر هالیودی است که در دنیا به ویژه در آمریکا بسیار مشهور است. آنجلینا جولی متولد 4 ژوئن 1975 (43 سال) است. آنجلینا جولی 6 فرزند دارد که 3 تا از آن ها فرزند خوانده آنجلینا جولی هستند.به تازگی مصاحبه ای از بدل آنجلینا جولی در ایران منتشر شده است که همگی متحیر این شباهت شده اند.

بیوگرافی رامانا سیاحی بدل آنجلینا جولی

سمیه سیاحی متولد 12 مهر 1364 در تهران، مدل است.دانش آموخته رشته گرافیک می باشد، به علت شباهت طبیعی خود به آنجلینا جولی بسیار مورد توجه قرار گرفته و حالا کار مدلینگ می نماید و تجربه بازیگری هم دارد.

نام اصلی اش خدیجه سیاحی می باشد، اما بخاطر زندگی در فرانسه و حالا که ساکن کشور کانادا می باشد نام خارجی رامانا را برای خود انتخاب نموده است.

پدران ما بد نبودند فقط بلد نبودند هنوز هم وقتى باهاش حرف میزنم راجع به جبهه و اون زمانها چنان با عشق حرف میزنه که به نفس نفس میوفته.

انگار تو اون روزگاره هنوز ببخش پدرم که برات ازون روزگار فقط یه تن پٌر از تاول و ریه داغون ویه اعصابِ خراب موند و هیچى به دست نیووردى جز اندوهى که هنوز دلت میخواد اون روزا باشه تو باز برى بجنگى.

منو ببخش که کوتاهى کردم و پیگیر پرونده هاى جانبازیت نشدم میدونم چه دردى میکشى ولى خوب عوضش خیلیا از جان بر کفى شما و دوستان غیورتان بببین چه بیشرمانه میتازند.

آنجلینا جولی

اولین بار در 18 سالگی با اشاره مادرش به تلویزیون که چقدر این زن شبیه تو هست فهمید که با یکی از بازیگران هالیوود شباهت چهره دارد اما آن موقع زیاد برایش مهم نبود.

کم کم شباهت به این چهره او را وارد عرصه مدلینگ کرد، ابتدا در فرانسه برای محصولات آرایشی کار مدل می کرد تا اینکه مدتی به ایران آمد و فتومدل لباس بود.

خانم سیاحی می گوید تابحال عمل جراحی خاصی انجام نداده تا شبیه آنجلینا گردد ولی نوع آرایش خود را شبیه به وی انجام می دهد و منکر تزریق بوتاکس هم نمی گردد.

بارها شدن در خارج از کشور و در پرواز ها منو با این هنرپیشه هالیوود اشتباهی بگیرند، حتی کار به جایی می کشد که باور نمی نمایند من اون نیستم و امضا هم می گیرند.

با این حالا این تشابه عجیب چهره مورد توجه رسانه های مختلف خارجی هم قرار گرفته و او را با نام رامانا آنجلینا معرفی می نمایند.

منبع: شمانیوز

منبع: رکنا

به "آنجلینا جولی در تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آنجلینا جولی در تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید