باشگاههای بولینگ تهران

به گزارش وبلاگ مهیار، این بازی سالم و مفرح برای هر سنی مجذوب نماینده و مناسب است و همه می توانند در بازی این ورزش مجذوب نماینده شرکت نمایند. در تهران باشگاه های متعددی در سطح شهر وجود دارند که علاقه مندان به این ورزش می توانند به آن ها مراجعه نموده و ساعات خوش و مهیجی را کنار دوستان و خانواده شان سپری نمایند. با شدت گرفتن محبوبیت این ورزش و رشد هواداران بولینگ، روز به روز شاهد افزایش تعداد باشگاه های بولینگ در تهران هستیم. در حال حاضر نیز شش باشگاه در حال فعالیت هستند و سعی دارند به رساندن کیفیت خود به حد استاندارد جهانی، مردم را به این ورزش زیبا تشویق نمایند و رضایت علاقه مندان به این ورزش را به دست آورند که در این مطلب به معرفی آنها همراه با آدرس می پردازیم .

باشگاههای بولینگ تهران

در این مطلب می خوانید :

باشگاه بولینگ عبدو (چمران)

باشگاه بولینگ عبدو تقریبا 50 سال پیش در مجتمع قدیمی عبدو که امروزه به آن چمران می گویند به وسیله علی عبدو ساخته شد. این مجموعه با داشتن 20 لاین بولینگ، بزرگ ترین باشگاه بولینگ آسیا محسوب می شود. متاسفانه در سال 1358، به علت یک آتش سوزی مهیب تمامی امکانات و تجهیزات باشگاه بولینگ عبدو سوختند و از بین رفتند. پس از مدت ها باشگاه عبدو مورد بازسازی نهاده شد و با نام باشگاه چمران فعالیتش را در زمینه ورزش بولینگ از سر گرفت. در حال حاضر در این باشگاه 8 لاین بولینگ وجود دارند که همگی در حد استانداردهای جهانی هستند. این باشگاه جزو برترین باشگاه های ایران و تهران به شمار می رود. از دیگر امکاناتی که در این باشگاه تفریحی وجود دارند، شهر بازی، چندین سالن سینما، استخر، سالن های ورزشی، فودکورت و … هستند.

آدرس: تهران، خیابان شریعتی، بالاتر از پل صدر، روبروی ایستگاه مترو

بولینگ عبدو همه روزه از ساعت 11 الی 23 آماده سرویس دهی می باشد.

باشگاه بولینگ انقلاب

در مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب تهران، باشگاه بولینگ وجود درد که دارای 24 لاین بولینگ می باشد. این باشگاه نخستین بار در سال 1385 افتتاح گشت و لاین های بولینگ اتوماتیک دارد. مکانیزم توپ برگردان اتوماتیک و سیستم امتیازدهی پیشرفته از جمله امکانات قابل توجه و استاندارد این باشگاه محسوب می شوند. باشگاه بولینگ انقلاب را به علت داشتن چنین تجهیزات، می توان برترین و بزرگ ترین باشگاه بولینگ ایران نامید. داخل باشگاه انقلاب فروشگاهی مختص فروش تجهیزات بولینگ حرفه ای وجود دارد که به وسیله معماران ایتالیایی ساخته شده و دارای معماری خاص، زیبا و مدرن است. فضای این فروشگاه منحصر به فرد بسیار دلنشین و مجذوب نماینده است.

آدرس: خیابان ولیعصر، اتوبان نیایش، حد فاصل بزرگراه های کردستان و سئول، مجموعه فرهنگی ورزشی انقلاب

ساعات کاری: همه روزه از ساعت 8:00 تا 12:00 بامداد

باشگاه بولینگ اریکه ایرانیان

در مجتمع تجاری بزرگ و هشت طبقه اریکه ایرانیان، باشگاه تفریحی و ورزشی بولینگ وجود دارد که به پاتوق محبوب علاقه مندان این ورزش تبدیل شده است. این باشگاه در شمال غرب و منطقه سعادت آباد تهران واقع شده است و در سال 1379 همراه با ساخت مجموعه تاسیس گشته است. این باشگاه جزو قدیمی ترین باشگاه های بولینگ مرکز به شمار میرود. این باشگاه دارای 12 لاین بولینگ استاندارد و سیستم های پیشرفته و اتوماتیک ثبت امتیاز است و با پخش موسیقی علاوه بر ایجاد فضای شاد و مجذوب نماینده، به کسانی که بولینگ بازی می نمایند انرژی و جنبش می بخشد. بالاترین رکوردهای بولینگ در این باشگاه در بالای هر کدام از 12 لاین بولینگ ثبت شده و نمایش داده می شود تا برای بازیکنان انگیزه ای باشد که پرتاب های بهتری داشته و امتیازهای بالاتری برای خود به ثبت برسانند.سینما، سالن بیلیارد، استخر، سالن بدنسازی، اسنوکر و … از دیگر امکانات مجموعه اریکه ایرانیان هستند.

آدرس: شهرک غرب، بلوار فرحزادی، نبش خیابان حافظی، مجموعه فرهنگی ورزشی اریکه ایرانیان

ساعات کاری: همه روزه از ساعت 10:00 تا 22:00

باشگاه بولینگ تیراژه

یکی از برترین باشگاه های بولینگ تهران که می توانید به آن مراجعه کنید، باشگاه تیراژه است. این باشگاه در غرب تهران و داخل مجتمع تجاری تیراژه واقع شده است. دو سالن مینی و کامل بولینگ در این مجموعه وجود دارند که سالن مینی دارای 4 لاین و سالن کامل دارای 12 لاین برای بزرگسالان است. در سالن کامل لاین های بولینگ کاملا استاندارد بوده و از محیط شاد و صمیمی خانوادگی برخوردار است. سالن مینی بولینگ تیراژه نیز تمامی امکانات سالن بزرگسالان را دارا بوده و تمامی قوانین و تعداد پین های بازی همانند هم هستند. با این تفاوت که در این سالن مقدار و سایز لاین ها و پین ها از حالت استاندارد کوچک ترند. یک شهربازی سرپوشیده معروف به نام سرزمین عجایب در پاساژ تیراژه وجود دارد که بسیار معروف است. به همین سبب، گاه نام باشگاه بولینگ نیز با نام باشگاه بولینگ سرزمین عجایب خوانده می شود.

آدرس: بزرگراه کاشانی، پایین تر از پونک، مجتمع تجاری تیراژه

ساعات کاری: همه روزه از ساعت 12:00 ظهر تا 12:00 بامداد

باشگاه بولینگ شیان

نزدیکی پارک چنگلی لویزان که منطقه شرق تهران محسوب می شود، باشگاه بولینگ شیان واقع شده است. در این باشگاه امکانات تفریحی فراوانی از قبیل اسنوکر، بیلیارد، ایرهاکی، دارت، بازی های کامپیوتری، فوتبال دستی و دیگر امکانات رفاهی همانند رستوران و کافی شاپ وجود دارند. این باشگاه علاوه بر داشتن فضایی شاد و مجذوب نماینده، امکاناتی خاص برای بانوان در نظر گرفته است. سالن بولینگ شیان لاین های بولینگ فراوان و سیستم امتیازدهی پیشرفته دارد. بعلاوه، برای کسانی که می خواهند این ورزش را به صورت حرفه ای یاد گرفته و بازی نمایند، در این باشگاه کلاس های آموزشی برگزار می شوند.

آدرس: پاسداران، میدان هروی، ضلع ضرقی پارک صدف، مجموعه ورزشی صدف

ساعات کاری: همه روزه از ساعت 10:30 تا 19:00

باشگاه بولینگ مگامال

یکی از بزرگ ترین باشگاه های بولینگ تهران با مساحت 1300 متر، باشگاه بولینگ مجهز و پیشرفته مگامال است. این باشگاه در شهرک اکباتان و در طبقه دوم مجتمع تجاری مگامال واقع شده است و از 12 لاین استاندارد بولینگ برخوردار است. یکی از ویژگی های مهم و مزایای قابل توجه این باشگاه این است که مراجعه نمایندگانی که به صورت خانوادگی برای بازی بولینگ به باشگاه می فرایند، می توانند 4 لاین بولینگ را به طور گروهی و اختصاصی استفاده نمایند. امکانات فراوان دیگری غیر از باشگاه بولینگ در مجتمع بزرگ تجاری مگامال وجود دارند که بازدید از آن ها نیز پیشنهاد می شود.

آدرس: تهران، بزرگراه شهید ستاری، شهرک اکباتان، میدان شهید صارمی، مجموعه مگامال

ساعات کاری: همه روزه از ساعت 10:00 تا 21:00

گنجینه شادی

یک باشگاه بولینگ در تهران باید از امکانات کامل برخوردار باشد. برای مثال استاندارد بودن لاین ها و سیستم ثبت امتیاز اتوماتیک تاثیر بسیار زیادی در رضایت مشتریان دارد. باشگاه بولینگ گنجینه شادی یکی از برترین باشگاه های تهران است که خدمات نوینی را در اختیار علاقمندان بولینگ قرار می دهد. این باشگاه جو بسیار مناسبی برای تمرکز و هدف گیری دارد و به شما یاری می نماید که مهارت بالایی در این ورزش پیدا کنید.از دیگر نکات مثبت در خصوص سالن بولینگ گنجینه شادی می توان به قیمت بسیار مقرون به صرفه آن اشاره نمود. دوست داران ورزش بولینگ می توانند با هزینه مقرون بصرفه از بازی در این باشگاه لذت ببرند. در آخر اینکه شما می توانید به همراه خانواده خود در این مجموعه حضور داشته باشید، زیرا محیط باشگاه بولینگ گنجینه شادی خانوادگی و محبت آمیز است.

آدرس: تهرانسر، بلار لاله، پلاک192، مجمع تجاری الما، طبقه سوم

ساعات کاری: همه روزه از ساعت 10:00 تا 12:00شب

منبع:سیـری در ایـران

منبع: دیجیاتور

به "باشگاههای بولینگ تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاههای بولینگ تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید