افشاگری بزرگ خبرنگار آرژانتینی در مورد مسی؛ لئو منتظر پیشنهاد رسمی یک تیم است

به گزارش وبلاگ مهیار، خبرنگار آرژانتینی می گوید مسی منتظر یک پیشنهاد خاص است تا پاریس را ترک کند.

افشاگری بزرگ خبرنگار آرژانتینی در مورد مسی؛ لئو منتظر پیشنهاد رسمی یک تیم است

به گزرش وبلاگ مهیار نلاین گاستون ادول خبرنگار مشهور آرژانتینی می گوید لیونل مسی دوست دارد دوباره لباس آبی واناری را بر تن کند اما مسیر بارسلونا برای آوردن او به نیوکمپ سخت است.

خبرنگار شبکه TYC آرژانتین درباره آینده ستاره پاری سن ژرمن می گوید: زمان علیه پاریسی هاست. اگر مسی 100 درصد متقاعد شده بود، تا به امروز قرارداد خود را با پاری سن ژرمن که روی میز است، تمدید می کرد. او هم اکنون قصد ندارد پیشنهاد تمدید قرارداد PSG را رد کند اما منتظر پیشنهاد بارسلوناست.

ادول در ادامه گفت: ضروری است ببینیم آیا بارسلونا می تواند قرارداد مسی را ثبت کند یا خیر. البته این اقدام ساده ای نخواهد بود. پاری سن ژرمن میخواهد پیشنهاد جدیدی را در مذاکره بعدی روی میز بگذارد. مسی گزینه حضور در لیگ آمریکا را هم در دسترس دارد اما می خواهد فعلاً در فوتبال اروپا بماند و این گزینه را در حال حاضر در نظر نمی گیرد.

پیشتر روزنامه موندو دپورتیوو خبر داده بود در حالی که قرارداد قهرمان جام جهانی 2022 با پاریسی ها در خاتمه فصل به خاتمه می رسد، مالکان قطری پاری سن ژرمن به سران این باشگاه گفته اند به هر قیمتی مسی را در پاریس نگه دارند.

بارسلونا نیز که با مسائل مربوط به قوانین بازی جوانمردانه مالی دست و پنجه نرم می نماید، مسیر سختی را برای جذب مسی در پیش دارد چراکه آن ها باید حدود 200 میلیون یورو از دستمزد بازیکنان خود را کاهش دهند.

از عربستان و تیم الهلال یا الاتحاد هم به عنوان گزینه احتمالی برای ستاره 35 ساله آرژانتینی نام برده می گردد اما به نظر می رسد آن ها به علت عدم تمایل مسی برای خروج از اروپا، از کوشش برای کشاندن او به عربستان پس از کریستیانو رونالدو منصرف شده اند.

منبع: همشهری آنلاین

به "افشاگری بزرگ خبرنگار آرژانتینی در مورد مسی؛ لئو منتظر پیشنهاد رسمی یک تیم است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افشاگری بزرگ خبرنگار آرژانتینی در مورد مسی؛ لئو منتظر پیشنهاد رسمی یک تیم است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید