بارش باران در راه ارتفاعات تهران

به گزارش وبلاگ مهیار، بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، بارش باران در ارتفاعات استان تهران بعلاوه خیزش گردوخاک در بخش های جنوبی و غربی از فردا رخ خواهد داد.

بارش باران در راه ارتفاعات تهران

به گزارش ایسنا، بر اساس آنالیز داده ها و نقشه های پیش یابی هواشناسی، طی پنج روز آینده شرایط جوی استان تهران، آسمان کمی ابری تا نیمه ابری، گاهی همراه با وزش باد و از فردا همراه با افزایش ابرناکی و در ارتفاعات استان گاهی با بارش باران و احتمال رگبار و رعدوبرق پیش بینی می گردد.

بعلاوه از فردا تا دوشنبه (2 آبان) در پاره ای از نقاط به ویژه بخش های جنوبی و غربی استان گاهی وزش باد شدید و خیزش موقت گردوخاک مورد انتظار است.

روز یک شنبه (1 آبان ماه) کاهش دما و روز دوشنبه (2 آبان ماه) افزایش دما پیش بینی می گردد.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی استان تهران، ایستگاه ورامین با بیشینه دمای 27 درجه سانتیگراد گرمترین نقطه استان تهران در 24 ساعت گذشته گزارش شده است.

آسمان تهران فردا (30 مهرماه) کمی ابری و در بعدازظهر افزایش ابر، گاهی وزش باد شدید و گردوخاک با حداقل دمای 16 و حداکثر دمای 26 درجه سانتیگراد و طی یکشنبه (1 آبان ماه) کمی ابری تا نیمه ابری و گاهی وزش باد شدید با حداقل دمای 15 و حداکثر دمای 23 درجه سانتیگراد پیش بینی می گردد.

منبع: فرارو

به "بارش باران در راه ارتفاعات تهران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بارش باران در راه ارتفاعات تهران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید