تساوی در روز تاریخی ذوب آهن ، تبریزی دوبار تعویض شد

به گزارش وبلاگ مهیار، دو تیم ذوب آهن اصفهان و گل گهر سیرجان امروز در قالب هفته پانزدهم مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران به مصاف هم رفتند. پیش از این ملاقات مهدی تارتار و امیر قلعه نویی سرمربی دو تیم با احترام بسیار زیادی درباره تیم های حریف صحبت کردند و قول یک بازی چشم نواز را دادند. این ملاقات در نهایت با تساوی بدون گل به انتها رسید.

تساوی در روز تاریخی ذوب آهن ، تبریزی دوبار تعویض شد

حواشی این مسابقه را در ادامه می خوانیم:

*امیر قلعه نویی بار دیگر به استادیوم فولادشهر بازگشته، استادیومی که برای او خوش یمن بوده و در سال های گذشته دو قهرمانی لیگ را با سپاهان اصفهان در این استادیوم جشن گرفته ضمن اینکه یک فصل پیروز را نیز با ذوب آهن در این استادیوم پشت سر گذاشت و نایب قهرمان لیگ شد.

*امروز سالگرد تأسیس کارخانه ذوب آهن اصفهان بود و به همین علت مراسم مختصری در استادیوم فولادشهر برگزار گردید.

*چند تن از مدیران کارخانه و اعضای هیأت مدیره ذوب آهن در استادیوم فولادشهر حاضر هستند و بازی را از نزدیک دنبال می نمایند.

*پیش از شروع این ملاقات امیر قلعه نویی و مهدی تارتار خوش و بش صمیمی داشتند و بعضی از بازیکنان دو تیم نیز به سمت نیکمت تیم مقابل رفتند.

*به علت مسئله ای که برای تور یکی از دروازه های استادیوم فولادشهر وجود داشت، این بازی با سه دقیقه تأخیر شروع شد.

*بعضی از اعضای تیم گل گهر سیرجان پیش از شروع بازی به کیفیت چمن استادیوم نقش دنیا اعتراض کردند.

*برخورد دروازه بان ذوبی ها با مهاجم تیم گل گهر در دقیقه 22 باعث درگیری جزئی در محوطه جریمه ذوب آهن شد و در نهایت داور بازی را به نفع ذوب آهن متوقف کرد.

* میلاد دنیای و بازیکن گل گهر در میانه زمین در دقیقه 43 برخوردی داشتند که داور اعتقادی به خطا نداشت و همین اتفاق باعث اعتراض دنیای به قاضی ملاقات شد.

*مرتضی تبریزی که برترین سال های فوتبالی خود را در ذوب آهن پشت سر گذاشت، در این بازی فرصت این را پیدا کرد تا از ابتدای نیمه دوم به عنوان یار تعویضی برای گل گهر در فولاد شهر به میدان برود.

*شرایط چمن استادیوم فولاد شهر شرایط مطلوب هفته های گذشته را ندارد و این اتفاق باعث آسیب دیدگی بازیکنان دو تیم شد.

*بازیکنان دو تیم در چند صحنه مختلف با رعایت بازی جوان مردانه توپ را به بیرون زمین فرستادند تا به شرایط مصدومیت بازیکن تیم حریف رسیدگی گردد.

*نیمکت نشینان ذوب آهن از جمله مهدی تارتار در چند صحنه به قضاوت داور اعتراضاتی داشتند که در نهایت دستیار تارتار به علت اعتراض به داور با کارت زرد جریمه شد.

*مرتضی تبریزی که از نیمه دوم به عنوان یار تعویضی برای گل گهر به میدان آمده بود، در دقیقه 84 تعویض و از زمین بازی خارج شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تساوی در روز تاریخی ذوب آهن ، تبریزی دوبار تعویض شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تساوی در روز تاریخی ذوب آهن ، تبریزی دوبار تعویض شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید