تغییر ظاهر وزیر خارجه ترامپ پس از کاهش وزن 17 کیلویی

به گزارش وبلاگ مهیار، تغییر چهره و لاغری مایک پمپئو، وزیر خارجه سابق آمریکا برآورد هایی را درباره علت تغییر وزن وی مطرح کرده است.

تغییر ظاهر وزیر خارجه ترامپ پس از کاهش وزن 17 کیلویی

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ مهیار به نقل از پایگاه خبری سِلِب دایریز، مایک پمپئو، وزیر امور خارجه دولت دونالد ترامپ و رئیس پیشین سازمان اطلاعات مرکزی آمریکا (سیا) اخیرا با چهره و ظاهر جدیدی در محافل عمومی ظاهر شده است که توجه بسیاری را به خود جلب کرده است.

عموم مردم آمریکا از تغییر شکل دیپلمات آمریکایی متعجب شده اند. علاوه بر این، اخبار کاهش وزن پمپئو یکی از موضوعات مورد بحث برای کسانی است که سیاست آمریکا را دنبال می کنند.

پیگیری رسانه های آمریکایی حاکی از این است که کاهش وزن مایک پمپئو و شایعات تغییر وزن او کاملا واقعی است. حضور او در برنامه شان هنیتی در 2 اوت و 13 اوت به خوبی تغییرات ناشی از کاهش وزن او را نشان می دهد.

پمپئو در این برنامه بار دیگر موضوع ادعایی دست داشتن چین در شیوع ویروس کرونا را بیان نمود با این حال سخنان او چندان توجه را جلب نمی کرد و آنچه باعث جلب توجه مخاطبان می شد ظاهر و کاهش وزن او بود که در چهره اش به خوبی نمایان بود. به گونه ای که کاهش وزن او در برنامه هم اعلام شد.

موضوع و عکس کاهش وزن پمپئو در حساب توئیتر برنامه منتشر شد و کاربران به سرعت نظرات خود را درباره این تغییر ظاهری بیان نمودند. عده ای این تغییر را خوب و فوق العاده نام کرده و برخی اعلام کردند که کاهش وزن او چندان جالب نیست. یکی از کاربران هم کاهش وزن او را حدود 17 کیلو تخمین زد!

با این حال، کاربران و مردم آمریکا می خواهند بدانند او چگونه تا این حد کاهش وزن داشته است. آیا بیمار است؟ یا قرص کاهش وزن خورده یا رژیم غذایی سختی داشته است؟ مایک پمپئو تا کنون در مورد نحوه و علت کاهش وزن خود چیزی نگفته است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تغییر ظاهر وزیر خارجه ترامپ پس از کاهش وزن 17 کیلویی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تغییر ظاهر وزیر خارجه ترامپ پس از کاهش وزن 17 کیلویی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید