توضیح درباره لایحه 800 میلیون تومانی هزینه سفر رئیس جمهور

به گزارش وبلاگ مهیار، رئیس شورای شهر کرج در واکنش به انتشار تصویر نامه ای که از ارائه لایحه ای 800 میلیون تومانی از سوی شهرداری کرج برای هزینه های سفر رئیس جمهور به استان البرز حکایت داشت، گفت: این لایحه در همان کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج رد شده بود و در صحن هیچ جلسه ای برای آن تشکیل نشده بود.

توضیح درباره لایحه 800 میلیون تومانی هزینه سفر رئیس جمهور

به گزارش ایسنا، جواد چپردار روز جمعه 19 فروردین در جمع وبلاگ مهیار گفت: شهرداری کرج براساس سنوات گذشته پیش بینی منابع مالی سفر را در لایحه ای به شورای شهر تقدیم کرده بود و، چون این لایحه غیرفوریتی بود به دبیر شورا ارائه و بعد در کمیسیون برنامه و بودجه مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

چپردار افزود: این لایحه، چون مستندات لازم را نداشت در کمیسیون به رأی گذاشته شد و به جهت عدم کفایت مستندات عودت داده شد؛ بنابراین شورای شهر کرج هیچ جلسه علنی در صحن برای تصویب این لایحه نداشته و به جهت عدم کفایت مستندات در همان کمیسیون برنامه و بودجه عودت داده شده بود.

شامگاه پنجشنبه 18 فروردین ماه رئیس جمهور هم در شورای اداری استان البرز در واکنش به این نامه گفت: در آغاز سفر ما برگه ای از خرج سفر پخش شده، ما که با مترو آمده ایم کرج، افطار هم که مهمان خوابگاه دانشجویی دانشگاه خوارزمی بودیم و سر سفره دانشجویان نشسته بودیم، این هزینه کجا می رود، نشود که به نام ما و به کام دیگران شود.

منبع: فرارو

به "توضیح درباره لایحه 800 میلیون تومانی هزینه سفر رئیس جمهور" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح درباره لایحه 800 میلیون تومانی هزینه سفر رئیس جمهور"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید