اخبار مجلس

دارندگان دستگاه کارتخوان بخوانند، زمزمه کاهش مالیات از تراکنش های دستگاه کارتخوان واحدهای صنفی

خبرنگاران : رئیس اتاق اصناف تهران گفت: با پیشنهاد وزیر اقتصاد مقرر شد پیشنهاد کاهش مالیات از تراکنش های دستگاه کارتخوان واحدهای صنفی به مجلس ارائه شود.

28 تیر 1401

توضیح درباره لایحه 800 میلیون تومانی هزینه سفر رئیس جمهور

رئیس شورای شهر کرج در واکنش به انتشار تصویر نامه ای که از ارائه لایحه ای 800 میلیون تومانی از سوی شهرداری کرج برای هزینه های سفر رئیس جمهور به استان البرز حکایت داشت، گفت: این لایحه در همان کمیسیون برنامه و بودجه شورای شهر کرج رد شده بود و در صحن هیچ جلسه...

24 خرداد 1401

پیش بینی استقرار 60 هزار نفر در شهر نو ایوانکی

خبرنگاران/سمنان سرپرست معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری سمنان از پیش بینی استقرار بیش از 60 هزار نفر در شهر نو ایوانکی در افق بلندمدت اطلاع داد و گفت: شهر نو ایوان کی به وسیله ظرفیت های ساخت و ساز پروژه ها و طرح های مسکن سازی، توان ایفای نقش موثر در...

21 خرداد 1401

اعلام مصوبات جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای تهران

مصوبات جلسه کمیته اضطرار آلودگی هوای استان تهران اعلام شد.

9 خرداد 1401

مرغ 70 هزار تومانی در راه است؟

کارشناس حوزه دام و طیور با بیان اینکه حذف ارز ترجیحی باعث افزایش قیمت مرغ به 70 هزار تومان خواهد شد، گفت: اینکه بعضی می گویند قیمت ها تنها 10 درصد افزایش پیدا می نماید، مانند شوخی است.

8 خرداد 1401

خضریان: درگاه ملی مجوزهای کشور به پنجره واحد صدور مجوزها تبدیل گردد

خبرنگاران - عضو هیات رئیسه کمیسیون اصل 90 مجلس با ارائه پیشنهاد برای اجرایی شدن درگاه ملی مجوزها به پنجره واحد صدور مجوزها گفت: باید طرحی چند مرحله ای به منظور تبدیل تدریجی درگاه ملی مجوزهای کشور به پنجره واحد صدور مجوزها آماده گردد.

26 اردیبهشت 1401

ظرفیت خوابگاه های دانشجویی برای نیمسال دوم تحصیلی 15 هزار نفر افزایش یافت

رئیس صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم گفت: در دو سال گذشته که در شرایط کرونا قرار داشتیم، 81 بلوک خوابگاهی در 61 دانشگاه به خوابگاه اضافه شدند و حدود 15 هزار نفر به ظرفیت خوابگاهی اضافه شد.

30 فروردین 1401

تصویب کلیات لایحه بودجه 1401 در جلسه کمیسیون تلفیق

کلیات لایحه بودجه 1401در جلسه امروز کمیسیون تلفیق مجلس تصویب شد.

18 بهمن 1400

قیمت تایر افزایش می یابد؟

به گزارش خبرنگاران، در پی اعلام افزایش قیمت انواع تایر از سوی انجمن صنفی صنعت تایر اعضای هیأت مدیره انجمن صنفی صنعت تایر جهت ادای پاره ای توضیحات به سازمان حمایت فراخوانده شده اند.

20 آبان 1400

تصویب طرح کریدورخلاق محورتبریز، سهند

طرح کریدور خلاق محور تبریز- سهند در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان به ریاست استاندار آذربایجان شرقی تصویب شد.

1 مهر 1400

ماجرای ناپدید شدن مرموز یکی از خواهران بابک خرمدین، روایت متفاوت همسایه ها از قتل بابک

خبرنگاران : همسایه ها، برخلاف ادعاهای پدر و مادر بابک، معتقدند تصویری که آنها از پسرشان نام کرده اند، با آنچه آنها دیده بودند کاملا فرق دارد.

4 مرداد 1400

مادر می تواند از حساب بانکی که خود برای فرزندش افتتاح نموده، برداشت کند

خبرنگاران : معصومه ابتکار گفت: در کمیسیون لوایح، اصلاحیه مربوط به قانون مقررات بانکی را تصویب کردیم بدین ترتیب مادر می تواند از حساب های سپرده کوتاه مدت و بلندمدت که خودش برای فرزند صغیرش افتتاح نموده، برداشت کند.

23 تیر 1400

رئیس مجلس درگذشت والده علی نیکزاد را تسلیت گفت

رئیس مجلس در پی درگذشت والده علی نیکزاد پیغام تسلیتی صادر کرد.

22 تیر 1400

تخلف در قرارداد ویلموتس محرز است

قرارداد ویلموتس پشتوانه محکمی نداشته و از بندهای قرارداد به خوبی استفاده نشده و تخلف در آن محرز است. تخلف عمدی را باید دستگاه های قضایی و دادگاه تشخیص بدهد و هر چقدر ما فریاد بزنیم تا آنها به قطعیت نرسند و به آن رسیدگی نکنند، اثری ندارد.

30 خرداد 1400

لزوم ساماندهی رودخانه چنار راهدار شیراز

خبرنگاران/فارس نماینده مردم شیرازو زرقان براستفاده از کارشناسان و متخصصین برای انجام مطالعات کاربردی و بهره مندی از تجارب و تکنولوژی های روز در ساماندهی و بهسازی رودخانه چنارراهدار تاکید نمود.

21 خرداد 1400

تظاهرات سراسری بریتانیا در اعتراض به قدرت گیری پلیس

برخی از سیاستمداران پس از تظاهرات سال 2019 گروه شورش علیه انقراضخواستار افزایش قدرت پلیس برای پراکنده کردن معترضان شدند.

9 اردیبهشت 1400

خبرنگاران استاندار خراسان رضوی با اظهارات بخشدار کدکن برخورد کرد

مشهد- خبرنگاران- استاندار خراسان رضوی در سفر به تربت حیدریه و بازدید از بخش کدکن این شهرستان ضمن تاکید بر انسجام و وحدت بین مردم منطقه و پرهیز از هرگونه تفرقه افکنی با اظهارات و رفتار بخشدار کدکن برخورد کرد.

23 فروردین 1400

اینفلوئنسر ها از سال آینده مالیات پرداخت می نمایند

نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه علنی نوبت سوم امروز (سه شنبه) مجلس و در ادامه آنالیز جزییات لایحه بودجه 1400 در بخش درآمدی با الحاق یک بند به تبصره 6 لایحه بودجه موافقت کردند.

4 فروردین 1400

تفکیک استان سیستان و بلوچستان؛ راه&zwnj توسعه یا مناقشه انگیز؟

سه شنبه هفته گذشته جزئیات طرح 49 نفر از نمایندگان مجلس مبنی بر تفکیک استان سیستان و بلوچستان به چهار استان منتشر شد. بر اساس این طرح، دولت می تواند ظرف 6 ماه، پس از تصویب این قانون با تفکیک استان سیستان و بلوچستان به چهار استان به نام های استان سیستان و...

18 دی 1399

خبرنگاران کارگروه تهیه بسته حمایتی صنوف آسیب دیده تشکیل شد

تهران- خبرنگاران- رییس اتاق اصناف ایران گفت: با حضور مستمر در کمیته های ستاد ملی مقابله با کرونا، کارگروه تهیه بسته حمایتی صنوف آسیب دیده در اتاق اصناف ایران تشکیل شد.

14 دی 1399
تعداد: (25)