توقف بررسی شرایط رشته های المپیکی یک هفته پس از آغاز به کار مجدد!

به گزارش وبلاگ مهیار، فراگیری ویروس کرونا و آمار بالایی که در ساختمان کمیته ملی المپیک داشته باعث لغو تمام نشست های حضوری در این کمیته شده است.

توقف بررسی شرایط رشته های المپیکی یک هفته پس از آغاز به کار مجدد!

این کمیته که پیش از این هم در یک مقطع برگزاری نشست ها و جلسات خود را به دلیل شیوع کرونا منتفی اعلام کرده بود، در تصمیمی دوباره برگزاری آنها را تا اطلاع ثانوی لغو کرده تا بعد از مهیاتر شدن شرایط، برای پیگیری آنها برنامه ریزی کند.

جلسات کمیته کارشناسی ستاد عالی بازی های المپیک و آسیایی با فدراسیون های المپیکی نیز شامل نشست هایی می شود که برگزاری آنها در ساختمان کمیته ملی المپیک لغو و به آینده موکول شده است.

این در حالی است که بعد از یک وقفه طولانی، از هفته گذشته برگزاری این نشست ها برای بررسی شرایط رشته های المپیکی از سر گرفته شده بود. هفته گذشته و در آغاز به کار دوباره این کمیته شرایط دو رشته تکواندو و کشتی مورد بررسی قرار گرفت.

طبق برنامه ریزی اجرا شده قرار بود فردا دوشنبه هم نصرالله سجادی سرپرست کاروان ایران در المپیک توکیو، پیمان فخری رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، علیرضا رحیمی عضو هیات اجرایی، علی رغبتی عضو ستاد عالی و کننده وزارت ورزش و فرید فتاحیان مسئول روابط بین الملل کمیته ملی المپیک طی نشست با روسای دو فدراسیون کاراته و وزنه برداری و اعضای کادر فنی تیم های ملی این دو رشته، شرایط آنها برای المپیک سال آینده بررسی کنند. این نشست برای هفته آینده به دو فدراسیون شمشیربازی و تیراندازی اختصاص داده شده بود.

به دلیل بحران کرونا اما این دو نشست لغو و به زمان دیگری موکول شده است.

طی هفته های گذشته ویروس کرونا برخی مقامات کمیته ملی المپیک از جمله سیدرضا صالحی امیری و کیکاووس سعیدی را به خود مبتلا کرده است.

منبع: خبرگزاری مهر

به "توقف بررسی شرایط رشته های المپیکی یک هفته پس از آغاز به کار مجدد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توقف بررسی شرایط رشته های المپیکی یک هفته پس از آغاز به کار مجدد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید