دارندگان سهام عدالت این اقدام را سریع انجام دهند

به گزارش وبلاگ مهیار، سخنگوی آزادسازی سهام عدالت اظهار کرد که قرار است به زودی حذف سفارش فروش سهام عدالت توسط سهامداران امکان پذیر گردد.

دارندگان سهام عدالت این اقدام را سریع انجام دهند

به گزارش گروه مالی خبرگزاری وبلاگ مهیار، حسین فهیمی سخنگوی آزادسازی سهام عدالت اظهار کرد که قرار است به زودی حذف سفارش فروش سهام عدالت توسط سهامداران امکان پذیر گردد. آزادسازی سهام عدالت باوجود مزایای گسترده ای که داشته و باعث خرسندی سهامداران شده، در مرحله اجرا دارای معضلات و مشکلاتی شده که گلایه هایی را به دنبال داشته است.

وی گفت: درخواست حذف سفارش فروش در مرکز پیغام از سوی تعدادی از مشمولان سهام عدالت مطرح شده و اکنون چند روزی است که اجرای آن در دستور کار قرار گرفته و به طور جدی در حال پیگیری های لازم برای عملیاتی شدن آن هستیم.

فهیمی ادامه داد: در صدد هستیم تا کارگزاری و سیستم های مستقر در شرکت سپرده گذاری این امکان را برای سهامداران فراهم کند تا چنانچه تمایلی به ادامه فرایند فروش نداشته باشند، درخواست فروش را لغو نمایند.

سخنگوی آزادسازی سهام عدالت اظهار کرد: این امکان زمانی برای سهامدار مهیا می گردد که کارگزار، سفارش فروش را به سیستم ارسال نکرده باشد؛ در غیر این صورت حذف آن نیازمند طی شدن مراحلی است که اکنون در حال اجرا اقدامات لازم بر روی زیرساخت های آن هستیم تا حتی اگر چنانچه سفارش فروش به سامانه ارسال شده باشد بتوان آن را حذف کرد. به گفته سخنگوی آزادسازی سهام عدالت، این اقدام ممکن است ظرف روزهای آینده عملیاتی گردد.

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "دارندگان سهام عدالت این اقدام را سریع انجام دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دارندگان سهام عدالت این اقدام را سریع انجام دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید