راهکاری برای کاهش زمان انتظار در فرودگاه

به گزارش وبلاگ مهیار، فرودگاه برلین براندنبورگ یکی از اولین فرودگاه های اروپایی بود که شکل دیجیتالی صف کنترل امنیتی را معرفی کرد.

راهکاری برای کاهش زمان انتظار در فرودگاه

اکنون مسافران می توانند از قبل، از طریق یک پلتفرم رایگان به نام BER Runway رزرو کنند. این موضوع زمان مورد نیاز مردم را برای گذراندن در فرودگاه ها کوتاه می کند و به جلوگیری از تنگناهای مداوم فرودگاه ها در ماه های گذشته کمک می کند.

از آنجایی که دولت های سراسر اتحادیه اروپا به تدریج محدودیت های همه گیر را برداشته اند، سفرهای بین المللی در حال افزایش است و با افزایش تقاضا به ویژه در فصل تعطیلات تابستانی، فرودگاه ها با کاهش ظرفیت های خود طی همه گیری فشار زیادی را احساس کرده اند.

بر اساس گزارش مؤسسه اقتصاد آلمان از ژوئن 2022، مشکل بزرگ این بود که بسکمک از متخصصان خدمات مانند مهمانداران و کارکنان زمینی به تازگی این بخش را ترک کرده اند. از آنجایی که این مشاغل به صلاحیت های خاصی نیاز دارند، جایگزینی افرادی که به صنایع دیگر رفته اند آسان نیست.

این صنعت با تنگناهای عظیمی روبرو شد و شرکت های هواپیمایی مانند لوفت هانزا مجبور به لغو هزاران پرواز در برخی از بزرگترین فرودگاه های اتحادیه اروپا مانند فرانکفورت شدند. علاوه بر این، زمان انتظار در فرودگاه بسیار افزایش یافته است.

ایده این است که به کاهش زمان انتظار در فرودگاه ها کمک شود و به کارکنان و مسافران اجازه دهد زمان خود را بهتر مدیریت کنند. افراد می توانند به صورت آنلاین یک فرصت زمانی برای دسترسی جداگانه به کنترل های امنیتی رزرو و برای اقامت خود در فرودگاه برنامه ریزی کنند.

البته مقامات فرودگاه همچنان به مسافران توصیه می کنند 2.5 ساعت قبل از حرکت در محل حاضر شوند، اگرچه باید کمتر منتظر بمانند و تجربه سازماندهی تری داشته باشند.

منبع: گردشبان

به "راهکاری برای کاهش زمان انتظار در فرودگاه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راهکاری برای کاهش زمان انتظار در فرودگاه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید