ربوده شدن یکی از بستگان رئیس جمهور سابق نیجریه

به گزارش وبلاگ مهیار، پلیس نیجریه به ویدئوی منتشر شده از یک فرد ربوده شده که گفته می گردد پسر عموی رئیس جمهور سابق این کشور است واکنش نشان داده اند.

ربوده شدن یکی از بستگان رئیس جمهور سابق نیجریه

به گزارش وبلاگ مهیار، در ویدئوی منتشر شده مایک اوگیاسا، پسر عموی گودلاک جاناتان، رئیس جمهور سابق، درخواست باج برای آزادی او از دست آدم ربایان می نماید.

ویدئویی که به وسیله افراد ناشناس منتشر شده است، فرد ربوده شده را نشان می دهد. مایک اوگیاسا در یک حفره از آب گل آلود در یک منطقه ناشناخته قرار داده شده است و سرش را با پاکت سیاه پوشانده اند. او که دو دستش بسته است از دوستان و خانواده اش خواست که هر اندازه پولی که در اختیار دارند فراهم نمایند تا آدم ربایان او را آزاد نمایند.

اوگیاسا از خانواده خود می پرسد که آیا جان او برای آن ها ارزشی ندارد و خواهش می نماید که باج مطالبه شده باید پرداخت گردد.

آسینیم بوتسوات، سخنگوی فرماندهی پلیس بایلسا، که صحت این ویدئو را تایید کرد، گفت که سران سازمان های امنیتی آدینه شب برای آنالیز استراتژی های تازه برای اطمینان از نجات او دیدار نموده اند.

به گفته بوتسوات، پلیس می خواهد به عموم مردم و خانواده های قربانی اطمینان دهد که تعهدشان برای آزادی امن او از لانه آدم ربایان است.

مایک اوگیاسا روز چهارشنبه 2 ژوئن به وسیله افراد مسلح ناشناس، که تعداد آن ها هشت نفر اعلام شده در منطقه اوگبیا و پس از بازگشت از یک جلسه به خانه ربوده شد.

منبع: فرارو

به "ربوده شدن یکی از بستگان رئیس جمهور سابق نیجریه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربوده شدن یکی از بستگان رئیس جمهور سابق نیجریه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید