شرط علیرضا بیرانوند برای ماندن در پرسپولیس معین شد

به گزارش وبلاگ مهیار، بعد از اینکه علیرضا بیرانوند قرارداد خود را با باشگاه پرسپولیس به صورت یک طرفه فسخ کرد، مسئولان باشگاه استقلال که پیشنهادی 95 میلیارد تومانی برای دو سال به او داده بودند، مذاکرات با این بازیکن را جدی تر پیگیری کردند تا او را به خدمت بگیرند، اما به نظر می رسد تمایل بیرانوند برای ماندن در پرسپولیس باعث شده این مذاکرات فعلا بی نتیجه بماند.

شرط علیرضا بیرانوند برای ماندن در پرسپولیس معین شد

درباره مباحث پیرامون علیرضا بیرانوند، خبرنگار ما کسب اطلاع کرد که دیشب (دوشنبه) حسین شهریاری، رییس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس که با بیرانوند از گذشته دوست و رفیق بوده است، به منزل او رفت و برای ماندن این دروازه بان در پرسپولیس مذاکراتی با او انجام داد.

در این جلسه بیرانوند می گوید که علاقه دارد در پرسپولیس بماند، اما ابتدا این باشگاه باید مطالبات او مربوط به فصل گذشته را تسویه کند و از طرف دیگر نیمی از پیشنهاد باشگاه استقلال به عنوان دستمزد دو فصل آینده از سوی پرسپولیس به او پرداخت گردد.

با توجه به پیشنهاد 95 میلیارد تومانی استقلال به این دروازه بان برای دو فصل، به نظر بیرانوند حاضر شده با مبلغ کمتر از سوی پرسپولیس قید پیشنهاد استقلال را بزند، با شرط آنکه حداقل باشگاه پرسپولیس به مقدار نیمی از پیشنهاد مالی استقلال یعنی حدود 50 میلیارد تومان برای دو فصل آینده با بیرانوند قرارداد ببندد.

منبع: فرارو

به "شرط علیرضا بیرانوند برای ماندن در پرسپولیس معین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط علیرضا بیرانوند برای ماندن در پرسپولیس معین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید