شوک ناگهانی به استقلال؛ خداحافظی با فتح الله زاده یا ساپینتو؟

به گزارش وبلاگ مهیار، اگر روزهای آینده همچون روزهای گذشته سپری گردد، استقلال پنجره آینده را از دست می دهد و از لیگ قهرمانان آسیا هم کنار گذاشته می گردد.

شوک ناگهانی به استقلال؛ خداحافظی با فتح الله زاده یا ساپینتو؟

بازیکنان استقلال به واسطه نتایج خوبی که در لیگ برتر و جام حذفی گرفته اند، تصور نمی کردند، دم عید دست خالی به خانه های خود بروند اما این اتفاق رخ داد، به این خاطر که اوضاع مالی در استقلال بحرانی است.

گفته می شد، مخبر به باشگاه استقلال یاری نموده است تا این بدهی را پرداخت کند! اما این خبر حقیقت نداشت. در ادامه گفته شد قرار است این بدهی به وسیله قطری ها پرداخت گردد اما تعیین شد این خبر هم غیر واقعی است. تنها امید استقلال به شرکت همراه اول است. اگر همراه اول بپذیرد اسپانسر استقلال گردد، سریعا باید به باشگاه برای پرداخت بدهی ها یاری کند که در مورد نشست باشگاه استقلال با مدیران این شرکت هم خبری مخابره نشده است. اگر این نشست برگزار شده بود و ماحصل آن مثبت بود به طور حتم باشگاه استقلال بدان اشاره می کرد.

اگر روزهای آینده همچون روزهای گذشته سپری گردد، استقلال پنجره آینده را از دست می دهد و از لیگ قهرمانان آسیا هم کنار گذاشته می گردد. در این صورت علی فتح الله زاده باشگاه استقلال را ترک خواهد نمود! چرا که او علاوه بر شکست در به خاتمه رساندن این پرونده باید به بازیکنان معترض هم روبرو گردد که سخت به خاطر اینکه دم عید دست خالی به خانه های خود رفته اند، عصبانی هستند! تداوم این شرایط حتی ممکن است منجر به خداحافظی ساپینتو گردد.

او در حالی که تیم خوبی را ساخته و پرداخته نموده در فاصله 7 هفته مانده به انتها بازی های لیگ برتر هم در لیگ برتر مدعی قهرمانی است و هم در جام حذفی اما مسائل مالی ممکن است هر دو جام را از کف آبی ها بگیرد.

علی فتح الله زاده از جمع آبی ها می رود یا ساپینتو؟ این چند روز دیگر تعیین می گردد. شاید هم در آخرین لحظه مسائل مالی تیم رفع گردد و هر دو باقی بمانند و برای تصاحب دو جام بجنگند.

منبع: همشهری آنلاین

به "شوک ناگهانی به استقلال؛ خداحافظی با فتح الله زاده یا ساپینتو؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شوک ناگهانی به استقلال؛ خداحافظی با فتح الله زاده یا ساپینتو؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید