قهرمانی حسن یزدانی با پیروزی درخشان در فینال ، کسب 2 مدال طلا و یک نقره برای کشتی گیران ایران

به گزارش وبلاگ مهیار، روز اول رقابت های کشتی آزاد کرواسی با 2 مدال طلا و یک نقره برای کشتی گیران ایران به انتها رسید.

قهرمانی حسن یزدانی با پیروزی درخشان در فینال ، کسب 2 مدال طلا و یک نقره برای کشتی گیران ایران

به گزارش وبلاگ مهیار امروز و در رقابتهای کشتی کرواسی در وزن 86 کیلوگرم حسن یزدانی در دور نخست با نتیجه 10 بر صفر سباستین جزیرزانسکی از لهستان را مغلوب کرد.

وی در دور دوم و در مرحله یک چهارم نهایی با نتیجه 11 بر صفر ابوبکر آباکاروف دارنده مدال برنز دنیا از آذربایجان را شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. یزدانی در این مرحله با نتیجه 10 بر صفر مارک هال از آمریکا را مغلوب کرد و به ملاقات فینال راه یافت.

یزدانی در ملاقات پایانی مقابل هایاتو ایشیگورو از ژاپن نهاده شد و با نتیجه 13 بر 2 توانست از پیش رو بردارد و قهرمان گردد.

در وزن 74 کیلوگرم هم یونس امامی در دور نخست با نتیجه 10 بر 1 کوجیرو شیگا از ژاپن را مغلوب کرد.

وی در دور بعد با نتیجه 5 بر صفر تایموراز سالکازانوف دارنده مدال نقره دنیا از اسلواکی را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد.

امامی در این مرحله مقابل جوزف لاوالی از آمریکا با نتیجه 7 بر 3 شکست داد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله مقابل فضلی اریلماز از ترکیه با نتیجه 3 بر 2 به پیروزی دست یافت و به ملاقات فینال رسید.

امامی در ملاقات فینال به مصاف جیسون نولف از آمریکا کشتی رفت که این مسابقه با نتیجه 3 بر 3 تمام شد؛ به این ترتیب حریف آمریکایی به علت گرفتن امتیاز درشت برنده مسابقه اعلام شد و امامی به مدال نقره رسید.

در وزن 61 کیلوگرم اما رضا اطری در دور نخست با نتیجه 4 بر 3 شوتا فارتنادزه از گرجستان را مغلوب کرد و راهی مرحله نیمه نهایی شد.

وی در این مرحله مقابل گامزاتگادجی خالیدوف از مجارستان با نتیجه 3 بر صفر به پیروزی دست یافت تا امشب برای کسب مدال طلا به روی تشک برود.

اطری در ملاقات فینال به مصاف نارانخو نارمانداخ، دارنده مدال برنز دنیا از مغولستان رفت و پیروز شد با نتیجه 11 بر 3 ضربه فنی نموده و قهرمان گردد.

منبع: همشهری آنلاین

به "قهرمانی حسن یزدانی با پیروزی درخشان در فینال ، کسب 2 مدال طلا و یک نقره برای کشتی گیران ایران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قهرمانی حسن یزدانی با پیروزی درخشان در فینال ، کسب 2 مدال طلا و یک نقره برای کشتی گیران ایران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید