مانتو کتی را با این لباس ها ست کنید

به گزارش وبلاگ مهیار، مانتوی کتی یکی از انواع مانتو است که ظاهر رسمی تری به استایل شما می دهد. روش های زیادی برای ست کردن مانتو کتی با لباس های دیگر وجود دارد.

مانتو کتی را با این لباس ها ست کنید

همان طور که از نام آن پیداست، مانتو کتی ترکیبی از کت و مانتو است. یقه و آستین های این مدل مانتوها شبیه به کت طراحی می گردد و معمولا آن را از پارچه هایی می دوزند که ظاهری رسمی تر و شکیل تر به مانتو می دهد. در این مطلب از وبلاگ مهیار به موضوع ست کردن مجذوب کننده مانتو کتی می پردازیم.

ست کردن مجذوب کننده مانتو کتی

4 ایده برای داشتن یک استایل مجذوب کننده با مانتو کتی و شلوار جین

ظاهر تک رنگ

با مانتو کتی می توانید ظاهری تک رنگ داشته باشید. استایل تک رنگ برای موقعیت های رسمی مناسب است. مانتوی مشکی را با شلوار جین مشکی و تی شرت یا بلوز یقه اسکی مشکی بپوشید.

استایل فوری و بی دردسر

برای داشتن یک استایل فوری که برای بیشتر موقعیت ها مناسب باشد، مانتو کتی قهوه ای را با بلوز یقه اسکی زیتونی بپوشید. این استایل با پوشیدن شلوار جین با رنگ های تیره تر، کامل می گردد.

استایل غیررسمی برای آخر هفته

با پوشیدن کفش کتانی و شلواری که تنگ تر باشد می توانید یک استایل غیررسمی با مانتو کتی داشته باشید. برای زیر مانتو هم می توانید از تیشرت سفید بهره ببرید. کفش کتانی انواع مختلفی دارد. برخی از انواع آن ها ساده تر هستند و به راحتی می توانید با لباس هایی مثل کت و مانتو کتی ست کنید. مدل های خیلی اسپرت برای پوشیدن همراه با مانتو مناسب نیست.

استایل های رسمی و غیررسمی با مانتو کتی بدون شلوار جین

پوشیدن مانتو کتی با شلوار جین فقط یکی از صدها استایلی است که می توانید با مانتو داشته باشید. مانتو کتی این قابلیت را دارد که آن را با انواع شلوارها و لباس های دیگر ست کنید و یک استایل شکیل و زیبا داشته باشید.

با لگ و ژاکت بلند

این استایل برای فصل های سرد سال مناسب است. می توانید مانتو کتی را روی ژاکت بلند بپوشید. این استایل با لگ کامل می گردد. به جای لگ می توانید از شلوارهای جذب بهره ببرید.

روی لباس سرهمی

یکی دیگر از روش های پوشیدن مانتو کتی به خصوص اگر مانتوی نسبتا کوتاه باشد، پوشیدن روی لباس سرهمی است. یک مانتو کتی که همراه با لباس سرهمی تک رنگ و ساده پوشیده گردد می تواند شما را قدبلندتر نشان دهد.

پوشیدن با شلوار پارچه ای یا کتان

مانتو کتی حالت نیمه رسمی دارد بنابراین می توانید غیر از شلوار جین، آن را با شلوارهای پارچه ای و کتان هم بپوشید. اما در مجموع بهتر است که مانتو کتی را با شلوار گشاد نپوشید؛ به خصوص اگر قد کوتاهی دارید. این کار باعث می گردد که اندام شما عریض تر و قد شما کوتاه تر به نظر برسد.

پیشنهاد مطالعه: برای مطالعه بیشتر مطالب مد و زیبایی وبلاگ مهیار مطلب با این روغن رشد موهایتان چند برابر می گردد را بخوانید.

منبع: پیام دلتا

به "مانتو کتی را با این لباس ها ست کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مانتو کتی را با این لباس ها ست کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید