محدودیت های کرونایی فقط شامل کسانی می گردد که دستورالعمل ها را رعایت نمی نمایند

به گزارش وبلاگ مهیار، ذوالفقاری معاون وزیر کشور با بیان اینکه ما مدیریت هوشمند محدودیت ها را دنبال خواهیم کرد، گفت: باید با ایجاد شرایط و سازوکار تازه، زمینه فعالیت همه را فراهم کنیم و برخورد ها و محدودیت ها مشمول کسانی گردد که رعایت نمی نمایند.

محدودیت های کرونایی فقط شامل کسانی می گردد که دستورالعمل ها را رعایت نمی نمایند

به گزارش گروه سیاسی وبلاگ مهیار، حسین ذوالفقاری معاون امنیتی وزیر کشور ظهر امروز در نشست راه اندازی سکوی مدیریت هوشمند بیماری های همه گیر در وزارت کشور گفت: با فرایند افزایش واکسیناسیون در کشور از یک طرف و طولانی شدن بیماری باید طولانی شدن محدودیت ها را در دستور کار قرار دهیم.

وی با بیان اینکه دستور رییس جمهور همواره بر این مورد بود که با یک نگاه تحولی به بحث کنترل بیماری کرونا نگاه گردد، اعلام نمود: ما مدیریت هوشمند محدودیت ها را دنبال خواهیم کرد که ریسک کمتری داشته باشد و با بحثی که الان داریم، محدودیت فقط مشمول افرادی گردد که دستورالعمل ها را رعایت نمی نمایند؛ باید با ایجاد شرایط و سازوکار تازه، زمینه فعالیت همه را فراهم کنیم و برخورد ها و محدودیت ها مشمول کسانی می گردد که رعایت نمی نمایند.

معاون امنیتی وزیر کشور ادامه داد: در فضای تازه همه اصناف اعم از گردشگری و هتلداری هم می توانند فعالیت نمایند، چون هر دو طرف باید از سلامت لازم برخوردار باشند و با استفاده از پلتفرمی که طراحی شده، خدمات دهنده، خدمات گیرنده و محیط خدمات از بیماری پاک است.

وی ضمن اشاره به اینکه برای اجرای این کار باید لازمه اقدامات فراهم گردد و این سیستم با توجه به هوشمند بودن می تواند یاری های زیادی به دستگاه ها داشته باشد، بیان داشت: یک پیوست اطلاع رسانی مستمر باید برای فرهنگ سازی وجود داشته باشد که این کار احتیاج به کار رسانه ای طولانی مدت دارد تا مردم با این روش آشنایی کامل را پیدا نمایند.

وی تاکید نمود: این طرح فعلا به صورت آزمایشی اجرا می گردد تا اشکالات آن حل و آنالیز های لازم درباره نواقص آن انجام گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "محدودیت های کرونایی فقط شامل کسانی می گردد که دستورالعمل ها را رعایت نمی نمایند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های کرونایی فقط شامل کسانی می گردد که دستورالعمل ها را رعایت نمی نمایند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید