نویدکیا: پیکان در نیمه اول بهتر از ما بود، انتظارم از بازیکنانم بیشتر است

به گزارش وبلاگ مهیار، گروه استان ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: پس از گل دوم سه، چهار موقعیت ایده آل گلزنی داشتیم و باید خدا را شکر کنیم که توانستیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم اما انتظار من از بازیکنانم بسیار بیشتر است.

نویدکیا: پیکان در نیمه اول بهتر از ما بود، انتظارم از بازیکنانم بیشتر است

به گزارش وبلاگ مهیار از اصفهان، محرم نویدکیا عصر آدینه در نشست خبری پس از پیروزی 2 بر یک تیمش برابر پیکان تهران در هفته یازدهم رقابت های لیگ برتر فوتبال، گفت: 23 دی ماه (سالروز تأسیس کارخانه فولاد مبارکه) را به تمام کارمندان، کارگران و مدیرعامل کارخانه فولاد مبارکه تبریک می گویم و از آقای عظیمیان که در چند سال گذشته به سپاهان یاری نموده و شرایط ایده آلی برای باشگاه فراهم نموده است تشکر می کنم و امیدوارم به حمایت خود از باشگاه سپاهان ادامه دهند تا شرایط سپاهان روز به روز بهتر شود.

وی افزود: نیمه اول خیلی خوبی نداشتیم و توپ های زیادی را در مرکز زمین از دست دادیم، به خصوص در زمانی که پیکان پرسینگ انجام می داد. حتی با اینکه در نیمه نخست با نتیجه یک بر صفر از این پیکان پیش افتادیم، این تیم در این نیمه بازی بهتری انجام داد و بازیکنان پیکان به ما اجازه بازی سازی نمی دادند.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان ادامه داد: در نیمه دوم نسبتاً بهتر شدیم اما روی پنالتی گل خوردیم که درست یا نادرست بودن پنالتی اصلاً مهم نیست. برای من جای خوشحالی دارد که تیمم توانست برابر تیمی مانند پیکان که در سازماندهی دفاعی بسیار خوب است، پس از تساوی یک-یک خیلی خوب به بازی برگشت و موقعیت های خوبی ایجاد کرد تا به گل دوم رسید.

نویدکیا گفت: پس از گل دوم سه، چهار موقعیت ایده آل گلزنی داشتیم و باید خدا را شکر کنیم که توانستیم 3 امتیاز بازی را کسب کنیم اما انتظار من از بازیکنانم بسیار بیشتر است، چون فوتبالیست های خوبی در اختیار دارم که انتظار داریم بیش از اینها به تیمشان یاری نمایند.

وی درباره فاصله 10 روزه تا بازی بعدی تیمش توضیح داد: از روز اولی که سرمربیگری سپاهان را بر عهده گرفتم با تمام همکاران، مدیران تیم و مسئولان باشگاه صحبت کردم. آدمی نیستم که دنبال بهانه بگردم و اگر فدراسیون 10 روز یک بار برای ما بازی می گذارد این ما هستیم که باید برنامه ریزی درستی داشته باشیم. درست است که اگر فاصله میان بازی های یک تیم بیش از 7 روز باشد نگه داشتن بازیکنان در شرایط آمادگی مطلوب سخت است. تیم هایی هم هستند که فاصله مسابقات شان بیشتر از اینها است و طبیعی است که از شرایط ایده آل خود خارج شوند. برنامه ریزی ما مربیان باید دقیق باشد تا شرایط بهتری برای تیم خود فراهم کنیم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره مصدومیت سروش رفیعی بیان نمود: در رختکن با هم صحبت کردیم، فکر نمی کنم مصدومیت او پیچیده باشد اما باید تا فردا صبر کنیم تا پزشکان تیم شرایط این بازیکن را کامل آنالیز نمایند، اما فکر نمی کنم آسیب دیدگی سختی باشد.

نویدکیا درباره راه چاره خود برای موقعیت هایی که تیمش از دست می دهد، افزود: به نظر من وقتی تیمی می تواند موقعیت سازی کند یعنی کار خود را درست انجام می دهد. اینکه بعضی موقعیت ها گل نمی شود یا بازیکنان نمی توانند به درستی از آنها استفاده نمایند، کمی به مسائل روحی و روانی نیز برمی شود. سپاهان همواره جزء مدعیان بوده و هم انتظار دارند تمام بازی های خود را ببرد و زمانی که در رده سوم، چهارم یا پنجم است برای تیم سخت است. فکر می کنم اگر بازیکنان استرس نداشته و با آرامش بازی نمایند می توانند از موقعیت های گلزنی خود به خوبی استفاده نمایند.

وی ادامه داد: البته محمد محبی یکی دو موقعیت گلزنی را از دست داد چون دارد کم کم به شرایط ایده آل خود برمی شود و انتظاری جز این از او ندارم. می دانم هرچه جلوتر برویم شرایط این بازیکن روز به روز بهتر می شود. به نظر من فوتبالیستی که می تواند برای خود و تیمش موقعیت خلق کند کارش را خوب انجام می دهد.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان گفت: در کشور ما مرسوم است که مربیان بازنده به مربیان برنده تبریک می گویند اما واقعاً دوست داشتم به تیم پیکان برای بازی خوبی که در نیمه نخست انجام داد تبریک بگویم. اگر این را نمی گفتم احساس می کردم در حق تیم پیکان بی انصافی نموده ام.

165، ف

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نویدکیا: پیکان در نیمه اول بهتر از ما بود، انتظارم از بازیکنانم بیشتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نویدکیا: پیکان در نیمه اول بهتر از ما بود، انتظارم از بازیکنانم بیشتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید