پوسترهای دیدنی حمایت از حیوانات و محیط زیست

به گزارش وبلاگ مهیار، پوسترهای انجمن های حامی حیوانات و محیط زیست رنج ها و معضلات محیط زیستی بسیاری که در زندگی روزمره به سادگی از کنارشان می گذریم را به تصویر می کشند. با تماشا این پوسترها متوجه خواهیم شد حیات وحش و محیط زیست مان تا چه میزان در معرض خطرند. برای تماشا این پوسترها با ما همراه شوید.

پوسترهای دیدنی حمایت از حیوانات و محیط زیست

روزانه حیوانات زیادی کشته می شوند و پوستین، عاج و... آن ها برای مد و زیبایی انسان به فروش می رسد! تنها برای چند لحظه خندیدن ما در سیرک ها به اسارت کشیده می شوند و ما چقدر ساده می گذریم! چقدر ساده با تخریب محیط زیست، گونه های زیادی را آواره می کنیم و آخرین بازمانده ها را با بی اعتنایی از بین می بریم. زمین برای همه موجودات است و جالب تر اینکه زندگی همه موجودات به یک دیگر وابسته است. با تخریب محیط زیست، با از بین بردن زیستگاه هر موجودی خطی سیاه به روی آینده جهان خواهیم کشید. هیچ وقت به این فکر کردید که داریم با جهانی خودمان چه می کنیم؟!

همه در قبال محیط زیست موظفیم

آسیب های زیست محیطی آنقدر نگران کننده شده، که تمامی گروه ها و افراد جامعه را به فعالیت واداشته است. این مسئله مورد توجه طراحان گرافیکی نیز قرار گرفته. آن ها معضلات زیست محیطی را با هنر تاثیرگذار خود به تصویر کشیده اند تا از معضلات زیست محیطی بکاهند.

وبلاگ مهیار شما را به تماشای این پوسترهای جالب دعوت می نماید.

(با بالا رفتن دمای زمین، زیستگاه گونه های زیادی از بین می رود. گونه هایی که شاید تنها در تلویزیون آنها را دیده اید ولی در چرخه طبیعت زندگی ما به همدیگر وابسته است.)

(به هیچ عنوانی نخریم. خریدار که وجود نداشته باشد، فروشندگان نیز سراغ کشتن حیوانات نمی روند.)

ترجمه آزاد: تحریریه وبلاگ مهیار

لطفا در نشر دانسته های خود کوشا باشید.

برداشت و استفاده غیرتجاری از مطالب این وب سایت، حتی بدون ذکر منبع آزاد است.

منبع: دالاهو

به "پوسترهای دیدنی حمایت از حیوانات و محیط زیست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پوسترهای دیدنی حمایت از حیوانات و محیط زیست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید