چراغ سبز عظیم لائوتارو مارتینز برای انتقال به بارسلونا

به گزارش وبلاگ مهیار، لائوتارو مارتینز، ستاره آرژانتینی اینتر می گوید که فعلاً در این تیم خشنود است، اما نمی داند در آینده چه اتفاقی رخ خواهد داد.

چراغ سبز عظیم لائوتارو مارتینز برای انتقال به بارسلونا

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ مهیار، اینتر بعد از پیروزی روحیه بخش در ملاقات ابتدای هفته خود در سری آ برابر جنوا، فردا شب از سری مسابقات لیگ قهرمانان اروپا به مصاف شاختار خواهد رفت؛ نراتزوری در هفته اول لیگ قهرمانان با تساوی 2-2 مقابل مونشن گلادباخ متوقف شد و قطعا آنها فردا با انگیزه پیروزی مقابل تیم اوکراینی و افزایش شانس صعود خود پا به میدان خواهند گذاشت.

لائوتارو مارتینز بازیکنی است که در ملاقات مقابل جنوا تعویض شد و شایعاتی درباره ناراحتی او به خاطر این موضوع به گوش رسید. ستاره آرژانتینی پیش از بازی فردای اینتر مقابل شاختار گفت: من هر روز برای پیشرفت کردن تمام کوشش خود را انجام می دهم. من امروز بازیکنان اینتر هستم و می خواهم تمام کوششم را برای این تیم انجام دهم. شادمانم که ما هر روز کوشش می کنیم. از طرفی ما به دنبال پیروزی در هر مسابقه هستیم و می خواهیم اینتر را تا جای ممکن بالا ببریم. نمی توانم بگویم فردا(آینده) چه اتفاقی خواهد افتاد اما امروز می توانم بگویم در اینتر هستم و از این بابت شادمانم.

لائوتارو درباره تمدید قرارداد احتمالی با اینتر نیز گفت: از طرفداران به خاطر محبتشان نسبت به من تشکر می کنم. این امر درباره سایر افراد باشگاه که همیشه به من نزدیک بوده اند نیز وجود دارد.

لائوتارو درباره عصبانیتش پس از تعویض در ملاقات مقابل جنوا نیز گفت: من از خودم عصبانی بودم چرا که عملکردی که می خواستم را ارائه ندادم. پس از خروج از زمین کمی احساساتی شدم و آن رفتار را از خود به نمایش گذاشتم اما حالا کاملاً شادمان و آماده بازی فردا هستم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "چراغ سبز عظیم لائوتارو مارتینز برای انتقال به بارسلونا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چراغ سبز عظیم لائوتارو مارتینز برای انتقال به بارسلونا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید