VDSL تجربه ای متفاوت از ADSL2

به گزارش وبلاگ مهیار، پاسخ به این پرسش به اطلاعات فنی و تخصصی چندانی احتیاج ندارد. همان طور که سرویس های Dial Up در مدت زمان کوتاهی جای خود را به سرویس های ADSL دادند، وقت آن است که این سرویس هم با سرویس های ثابت پرسرعت تر و به روزتر جای گزین گردد. این تغییر ناگزیر در همه جای دنیا در حال روی دادن است و ما هم چاره ای جز همراه شدن با این حرکت پرشتاب نخواهیم داشت.

VDSL تجربه ای متفاوت از ADSL2

شاید تا همین چند سال پیش جست وجو، خواندن بلاگ و مقاله، دنبال کردن اخبار، پرداخت های آنلاین و فرآیندهای بانکی و انجام فعالیت های پژوهشی، پرکاربردترین مصارف اینترنت پرسرعت برای کاربران خانگی بود. اما اکنون کافی ست نگاهی به مصارف روزمره خود و اطرافیان تان بیندازید. تماشای آنلاین فیلم و سریال، مرور صدها ویدیو، فایل صوتی و تصویری در شبکه های اجتماعی، انجام بازی های آنلاین، گفت وگوی ویدیویی با دوستان و نزدیکان و مکالمه های صوتی بر بستر اینترنت، دانلود و ارسال صدها فایل پرحجم و به روزرسانی آنلاین ده ها نرم افزار و اپلیکیشن، پرتعدادترین فعالیت های آنلاین روزانه ما را تشکیل می دهند.

احتیاج به سرعت های بالاتر اینترنت، امروز به مراتب بیش از گذشته برای کاربران اینترنت احساس می گردد. یکی از پرکاربردترین راه چارههای افزایش سرعت سرویس های خانگی ارتقا این سرویس ها به VDSL است.

ارتقا سرویس های نسل قبلی ADSL2+ به VDSL هم بسیار سریع و ارزان است و تحولی عظیم در تجربه کاربری از خدمات اینترنت پرسرعت ثابت برای شما ایجاد می نماید.

کافی ست علاوه بر شرایط یاد شده یک مودم مخصوص اینترنت VDSL در اختیار داشته باشید تا به سادگی از تجربه ارتقا سرویس فعلی خود تا 80 مگابیت بر ثانیه سرعت، لذت ببرید. گرچه بدون داشتن مودم مخصوص هم می توانید با استفاده از همان مودم ADSL2+ تا 20 مگابیت بر ثانیه سرعت را تجربه کنید.

ویژگی های اینترنت VDSL

  • ده برابر سرعت در مقایسه با روش های قدیمی DSL

یک اینترنت بسیار پرسرعت یا VDSL، می تواند تا 80 مگابیت بر ثانیه (80 Mbps) سرعت دانلود را برای تان فراهم کند. این سرعت بیش از 10 برابر سرعت های رایج خدمات DSL است.

  • سرعت بالا در ارسال (آپلود)

در اینترنت پرسرعت ADSL سرعت ارسال (آپلود) اطلاعات تقریبا یک هشتم سرعت دریافت آن (دانلود) بود اما در اینترنت پرسرعت VDSL شاتل، سرعت ارسال شما از 1.5 تا 2 مگابیت بر ثانیه به 20 تا 40 مگابیت بر ثانیه رسیده و شما سرعت 10 برابری در ارسال محتوا را تجربه خواهید کرد.

  • تجربه ای دلپذیرتر در تمام فعالیت های آنلاین

VDSL می تواند تجربه ای دلچسب تر در همه فعالیت های آنلاین به ویژه تماشای آنلاین ویدیو، انجام بازی های آنلاین، گفت وگوهای تصویری و دانلود و ارسال فایل های پرحجم در اختیار کاربران قرار دهد.

  • دست رسی به سرعت های بالاتر با هزینه ای ارزان

در این روش کاربر با هزینه ای ارزان در مقایسه با روش های قبلی به سرعت های بسیار بالاتر دست رسی خواهد داشت.

اینترنت پرسرعت VDSL شاتل به چه روش هایی ارایه می گردد؟

ارایه اینترنت VDSL شاتل به 3 روش امکان پذیر است:

  1. نزدیکی به کابینت های شاتل و ارایه سرویس به روش FTTC

یکی از روش های ارایه اینترنت پرسرعت VDSL، قرار دادن کابینت های حاوی تجهیزات در منطقه ها مختلف شهر است. در این حالت ارایه اینترنت پرسرعت VDSL به کاربرانی که در محدوده ای نزدیک به این کابینت ها قرار دارند، امکان پذیر می گردد.

  1. نزدیکی به یک مرکز مخابراتی مجهز به تجهیزات VDSL

اگر محل دریافت سرویس در محدوده ای نزدیک به یک مرکز مخابراتی مجهز به تجهیزات VDSL باشد، دریافت این سرویس امکان پذیر می گردد.

  1. برج ها و مجتمع های مسکونی

در بعضی از برج ها و مجتمع های مسکونی و اداری هم با نصب کابینت و استقرار تجهیزات ارایه سرویس VDSL در قسمتی از فضای مجتمع، ارایه خدمات VDSL امکان پذیر می گردد.

شاتل سرویس دهنده ای که کیفیت، سرعت و قیمت مناسب را هم زمان برای تان فراهم می نماید.

شاتل، با هدف جلب رضایت مشتریان و هم گام با فناوری های روز دنیا، سرویس VDSL را که از آن به اسم انقلابی در سرعت اینترنت یاد می گردد، با استفاده از پیشرفته ترین تجهیزات و فناوری ها در اختیار کاربران قرار می دهد. این سرویس با راه چارههایی ساده دست رسی به سرعت هایی بسیار بالاتر (10 برابر سرویس های نسل قبلی ADSL) را برای شما فراهم می نماید. سرعت تبادل داده در این بستر بسیار چشم گیر (80 مگابیت بر ثانیه) است و همین ویژگی سبب شده است، این راه چاره به برترین گزینه برای برطرف احتیاجهای ارتباطی دهه های آینده کاربران تبدیل گردد.

علاوه بر این، ارایه سرویس VDSL به روش FTTC هم در نقاط مختلف شهرهای تهران، قم و دزفول شروع شده است و به زودی سایر نقاط کشور هم به این لیست افزوده خواهند شد.

برای اطلاع از نحوه دریافت این سرویس یا تکمیل فرم ثبت نام می توانید به وب سایت شاتل به نشانی www.shatel.ir مراجعه کنید.

منبع: فرارو

به "VDSL تجربه ای متفاوت از ADSL2" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "VDSL تجربه ای متفاوت از ADSL2"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید