اختلاف حساب 750 هزار یورویی در مطالبات استراماچونی

به گزارش وبلاگ مهیار، احمد سعادتمند مدیرعامل استقلال امروز (آدینه) با حضور در برنامه ورزش و مردم درباره جزئیات قرارداد آندره آ استراماچونی صحبت هایی را به میان آورد و گفت: در بند هفت قرارداد او نوشته که کل قراردادش باید پرداخت گردد. به اضافه هر ماه 10 هزار دلار باید به او پرداخت گردد. قرارداد او برای دو سال یک و نیم میلیون یورو بود. دو تا 20 درصد هم به آن اضافه کنید. چیزی که دیدیم 305 هزار یورو تا کنون گرفته است. به ازای هر ماه 10 هزار دلار هم به قراردادش اضافه می گردد. 5 درصد روز شمار سود هم می گیرد. در بند قرارداد استراماچونی آمده 20 درصد به کل قراداد به عنوان غرامت اضافه گردد. در ادامه 10 هزار دلار عدم پرداخت ماهانه اضافه می گردد. در بهترین حالت باید 2 میلیون یورو پرداخت کنیم. وکلای او متاسفانه نامه ای نشان دادند که استقلال به او نامه زده ما با تو قرارداد جدید می بندیم و آفرهای خوبی به او پیشنهاد داده اند.

اختلاف حساب 750 هزار یورویی در مطالبات استراماچونی

صحبت های مدیرعامل استقلال حاکی از آن است که باید به این سرمربی ایتالیایی غرامت هایی پرداخت گردد اما یکی از منابع مطلع از قرارداد استراماچونی گفت که در قرارداد استراماچونی به هیچ عنوان بند غرامتی وجود ندارد. در سال اول قرارداد این مربی آمده است که اگر استراماچونی پس از فسخ قرارداد، در تیمی فعالیت نداشته باشد، می تواند از باشگاه خسارت 5 درصدی دریافت کند و برای سال دوم قرارداد او چنین چیزی مدنظر قرار نگرفته است.

این منبع مطلع همچنین تاکید نمود استقلال در بدترین حالت ممکن باید به استراماچونی یک میلیون و 250 هزار یورو پرداخت کند. همچنین باید این را در نظر گرفت که حکم فیفا در مورد شکایت آندره آ استراماچونی صادر نشده است و در صورت صدور حکم، قابل تجدید نظرخواهی است.

این اظهارات را بعضی از نزدیکان به وزارت ورزش و جوانان نیز تایید نموده اند.

منبع: فرارو

به "اختلاف حساب 750 هزار یورویی در مطالبات استراماچونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اختلاف حساب 750 هزار یورویی در مطالبات استراماچونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید