استقبال بنگاه های مالی و استارت آپ ها از غرفه رایتل در الکامپ 2023

به گزارش وبلاگ مهیار، شرکت خدمات ارتباطی رایتل در بیست و ششمین نمایشگاه بین المللی الکامپ میزبان نمایندگانی از بنگاه های مالی و استارت آپ های کشور بود.

استقبال بنگاه های مالی و استارت آپ ها از غرفه رایتل در الکامپ 2023

به گزارش روابط عمومی رایتل، مرتضی لطفی عضو هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، علیرضا خواک مدیر کل دفتر هیات مدیره سازمان تامین اجتماعی، مهدی نوروزیان معاون پشتیبانی و تامین منابع مالی شستا، حبیب الله حسن خانلو قائم مقام سازمان تامین اجتماعی و جمعی از مدیران و فعالان صنعت، از غرفه رایتل در این نمایشگاه بازدید کردند و ضمن ملاقات با حسین ملازاده مدیرعامل رایتل در جریان آخرین دستاوردهای اپراتور هوشمند تلفن همراه در حوزه های مختلف فناوری های ارتباطی و خدمات سازمانی و تجاری، قرار گرفتند.

رایتل با موضوع خدمات سازمانی بر پایه هوشمندسازی در راستای ارائه خدمات و رویکردهای هوشمندانه با اتکا به توان و دانش داخلی و ظرفیت سازی مالی در الکامپ 2023 حضور دارد.

علاقه مندان به بازدید از این نمایشگاه و آشنایی با محصولات و خدمات نوین رایتل می توانند تا هفتم تیرماه از ساعت 8 الی 16 به سالن های 27، 9-8 و فضای باز جنوب سالن های 38 و 7 نمایشگاه بین المللی تهران مراجعه نمایند.

منبع: خبرآنلاین

به "استقبال بنگاه های مالی و استارت آپ ها از غرفه رایتل در الکامپ 2023" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقبال بنگاه های مالی و استارت آپ ها از غرفه رایتل در الکامپ 2023"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید