بحث داغ درباره عکس قدیمی جانی دپ ، آیا چنین چیزی ممکن است؟

به گزارش وبلاگ مهیار، یک صحنه جالب از فیلم دزدان دریایی کارائیب که به شکلی علمی غیرممکن به نظر می رسد بحث داغی در فضای مجازی به راه انداخته است.

بحث داغ درباره عکس قدیمی جانی دپ ، آیا چنین چیزی ممکن است؟

به گزارش خبرگزاری وبلاگ مهیار ، در فیلم دزدان دریایی کارائیب: نفرین مروارید سیاه صحنه ای جنجالی با حضور جانی دپ و اورلاندو بلوم وجود دارد که پس از سال ها حالا محل بحث کاربران فضای مجازی شده است.

در این صحنه جنجالی جانی دپ و اورلاندو بلوم را می بینیم که از یک قایق واژگون برای خودشان زیردریایی می سازند و در حالی که فضایی برای نفس کشیدن در قایق به جای مانده زیر آب راه می روند.

  • این پسر 18 ساله بزرگترین کمپانی ها را هک کرد و محکوم به حبس ابد شد!

کاربری در توییتر این صحنه را به اشتراک گذاشته و نوشته است: فراموش نکنیم زمانی را که کاپیتان جک اسپارو قوانین فیزیک را زیر پا گذاشت.

همین عکس و اظهارنظر بحث داغی میان کاربران راه انداخته است. آیا این چنین کاری از نظر علمی امکان پذیر است؟

بر اساس گزارش نیوزویک، آدام سویج و جیمی هاینمن این کار را برنامه تلویزیونی خود آزمایش کردند. آن ها ابتدا سعی کردند که با یک قایق پارویی واژگون خود را به زیر آب بکشند اما عملا پیروز به انجام این کار نشدند.

آن ها برای ایجاد فشار و برطرف مشکل شناوری نزدیک نزدیک 250 کیلوگرم به قایق فشار اضافه کردند اما دوباره تلاششان بی ثمر ماند. آن ها در نهایت به این نتیجه رسیدند که برای پایین بردن قایق در آب باید چیزی مقدار یک تن به آن فشار وارد کرد. دو انسان نمی توانند این فشار را ایجاد نمایند و دوباره از زیر آب با غلبه بر این فشار قایق را به سطح برگردانند.

پس قاعدتا در فیلم دزدان دریایی کاراییب دو شخصیت داستان نمی توانستند به این راحتی قایقشان را زیر آب بکشند و کف دریا قدم بزنند.

  • جلوگیری از مرگ ناگهانی ناشی از حمله قلبی با پوشیدن این جلیقه

  • نجات زمین با بمب اتمی/ پیشنهاد ناسا برای بمباران سیارک های خطرناک

  • نامه اپراتورها به رییس جمهور برای افزایش قیمت اینترنت

5858

منبع: خبرآنلاین

به "بحث داغ درباره عکس قدیمی جانی دپ ، آیا چنین چیزی ممکن است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بحث داغ درباره عکس قدیمی جانی دپ ، آیا چنین چیزی ممکن است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید