کوشش مهدی طارمی برای کسب سومین جام

به گزارش وبلاگ مهیار، امشب از ساعت 20 و 45، پورتو در فینال جام حذفی فوتبال پرتغال به مصاف توندلا خواهد رفت. تیم پورتو که این فصل با قدرت قهرمان لیگ پرتغال نام گرفت، سعی دارد برای دومین جام خود کوشش کند. برای این امر مهم، چشم طرفداران پورتو به ساق های مهدی طارمی و گلزنی او دوخته شده است. ستاره کشورمان موثرترین بازیکن پورتو در این فصل بود و نقشی بزرگ در قهرمانی این تیم در لیگ پرتغال ایفا کرد.

کوشش مهدی طارمی برای کسب سومین جام

طارمی روی بیش از 40 درصد گل های این فصل پورتو نقش داشت و توانست در 47 بازی آمار 24 گل و 17 پاس گل را به ثبت رساند. او این شانس را دارد تا آمار درخشان خود در این فصل را بهتر و یک جام دیگر به افتخارات خود اضافه کند.

طارمی با پیراهن پورتو به قهرمانی سوپرکاپ و لیگ پرتغال دست یافته و می تواند عنوان قهرمانی در جام حذفی را نیز بدست آورد.

پورتو در راستا رسیدن به فینال، قدرتمندان پرتغال یعنی بنفیکا و اسپورتینگ لیسبون را شکست داد تا مدعی اصلی قهرمان به شمار رود.

توندلا، حریف پورتو، در این فصل اتفاق جالبی را تجربه کرد و می خواهد سرانجام فصل خود را با شیرینی به اتمام رساند. نکته مهم این است که توندلا در لیگ پرتغال با 28 امتیاز و قرارگیری در رده هفدهم به دسته پایین تر سقوط کرد، ولی در جام حذفی به فینال رسید.

این تیم می خواهد با پیروزی مقابل قهرمان لیگ پرتغال، فصلی متفاوت را برای خود رقم زند و بتواند با جام، کام تلخ طرفداران خود را شیرین کند.

منبع: فرارو

به "کوشش مهدی طارمی برای کسب سومین جام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کوشش مهدی طارمی برای کسب سومین جام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید