تمجید AFC از امیری و بررسی دشوارترین دیدار پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش وبلاگ مهیار، سایت کنفدراسیون فوتبال آسیا، وحید امیری را مهره کلیدی پرسپولیس در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا می داند.

تمجید AFC از امیری و بررسی دشوارترین دیدار پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش وبلاگ مهیار، سایت رسمی کنفدراسیون فوتبال آسیا (AFC) در ادامه گزارش های خود درباره مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، به گروه E رقابت ها پرداخت که بخشی از آن در زیر آمده است:

مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا برای اولین بار در تاریخ این مسابقات به هند می رسد و گروه E تلفیق جالبی از تیم های قدیمی و جدید است. پرسپولیس فینالیست دو دوره مسابقات به همراه الریان قطر، گوای میزبان و الوحده امارات به مصاف هم می فرایند. با توجه به اینکه صعود به مراحل حذفی تنها با صدرنشینی تضمین می یابد و شش تیم برتر دوم به دور یک هشتم انتهای صعود می کنند، جنگ برای کسب امتیازات سخت خواهد بود.

محل برگزاری

ورزشگاه حکیم جواهر لعل نهرو: ورزشگاه منطقه فاتوردا با گنجایش 19 هزار نفر، ورزشگاه اصلی فوتبال هند است و در انتخابی جام جهانی از بازی های ملی و فینال سوپرلیگ هند میزبانی می کند. این ورزشگاه به عنوان یکی از شش ورزشگاه جام جهانی زیر 17 سال 2017 استفاده شد و نیز ورزشگاه خانگی گوا به شمار می رود.

مردان کلیدی

وحید امیری - پرسپولیس

امیری که فینال فصل گذشته مقابل اولسان هیوندای را به دلیل محرومیت از دست داد، برای تلاشی دیگر جهت کسب عنوان قهرمانی به مسابقات بازمی گردد. این بازیکن 33 ساله اکنون خلاقیت، دوندگی و انعطاف را به تیم یحیی گل محمدی می آورد و همانقدر در عملکرد دفاعی پرسپولیس مهم است که در فاز تهاجمی تیم اهمیت دارد.

یاسین براهیمی - الریان

ایشان پاندیتا - گوا

عمر خربین - الوحده

پس از اینکه یحیی گل محمدی تیمش را در دسامبر سال گذشته به فینال رساند، پرسپولیس به عنوان مدعی اصلی صعود به جمع 16 تیم انتهای به شمار می رود و صعود از مرحله گروهی با کمترین مشکل، حداقل انتظار میان هواداران انبوه این تیم در تهران و فراتر از آن است. به احتمال فراوان، دیدار با الوحده بیشترین تهدید را برای تیم ایرانی دارد، چون تیم بسیار خوب هنک تن کاته تجربه قابل توجهی در مسابقات قاره ای دارد. پرسپولیس، الوحده و الریان در سال 2017 با یکدیگر همگروه شدند که الهلال عربستان در صدر جدول گروه ایستاد و پرسپولیس هم در رتبه دوم قرار گرفت.

سایت AFC همچنین از کاربرانش خواست تا صدرنشین گروه C در انتها مرحله گروهی را پیش بینی کنند. برای شرکت در این نظرسنجی اینجا را کلیک کنید.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "تمجید AFC از امیری و بررسی دشوارترین دیدار پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمجید AFC از امیری و بررسی دشوارترین دیدار پرسپولیس در لیگ قهرمانان آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید