جریان دانشجویی همدان شفافیت عملکرد نمایندگان را رصد می نماید

به گزارش وبلاگ مهیار، دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا گفت: هدف از مطالبات جریان دانشجویی همدان از نمایندگان مجلس ناامن کردن فضا برای بعضی از مسئولان کم کار است.

جریان دانشجویی همدان شفافیت عملکرد نمایندگان را رصد می نماید

مهدی دارابی، دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا در مصاحبه با خبرنگار دانشگاه وبلاگ مهیار گفت: در پی مطالبات دانشجویی از آقای خجسته، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی در حوزه انتخابیه همدان و فامنین، ایشان در فرصت کمی با ما ارتباط گرفته و وعده ای دادند که در آینده ای نه چندان دور حتما داستان رد صلاحیت خود را تعریف و حرف های زیادی برای گفتن دارند. بعضی از صحبت های ایشان به دلیل آن که راضی نبودند اخلاقا بازگو نمی شود، اما ایشان گفتند پس از جمع آوری ادله حقوقی مسائل را باز خواهند کرد.

دارابی اضافه نمود: جریان دانشجویی همدان نیز به وی و هم اکنون مجددا برای عموم مردم و دانشجویان بیان کرد که طبق اصل حسن ظن اسلامی به حرف های آقای خجسته اعتماد نموده و احترام خواهیم گذاشت، اما اگر تا بازه یک ماهه هیچ خبری از شفافیت نشد ما مجددا پیگیری خواهیم کرد و این مسئله را یاد آورری می کنیم تا همگان بدانند که چرا چنین اتفاقی اتفاق افتاده است.

دبیر سیاسی جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی سینا در شرح این سوال که چرا تشکل جامعه اسلامی دانشجویان دانشگاه بوعلی به موضوع دو نماینده دیگر رد صلاحیت شده استان ورود نمی کند نیز اضافه نمود: طبق اخبار واصله حداقل مطمئن هستیم پرونده یکی از آن دو نماینده در قوه عدلیه کشور در حال آنالیز بوده و نیازی نیست با دخالت جنبش دانشجویی یا عناصر مردمی افشا شود بلکه خود به خود پس از طی مراحل قانونی بیان خواهد شد.

وی ادامه داد: هدف از این مطالبات ناامن کردن فضا برای بعضی مسئولین است! نه به جهت تخریب بلکه به جهت مثبت، تا بدانند زمانی که بر سر امور هستند به نحوی پاک باشند که هیچ گونه سوالی بعد از تحویل مسئولیت برای جامعه مدنی باقی نماند. ماهیت این گونه مطالبات ارتکاب به خطا در مسئولین را تا حدودی از بین می برد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "جریان دانشجویی همدان شفافیت عملکرد نمایندگان را رصد می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جریان دانشجویی همدان شفافیت عملکرد نمایندگان را رصد می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید