زمان فراخوان گرنت موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی اعلام شد

به گزارش وبلاگ مهیار، اولین جلسه شورایعالی موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) در سال 1400 با حضور رؤسای کمیته های تخصصی مؤسسه برگزار گشت.

زمان فراخوان گرنت موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی اعلام شد

دکتر فرید نجفی رئیس موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) در این جلسه دکتر سید فرزاد محمدی دبیر موسسه و دکتر مصطفی قانعی به عنوان رئیس کمیته فناوری و نوآوری در علوم پزشکی را معرفی کرد.

در این جلسه دستورکارهای اصلی مرتبط با سیاستگذاری و هماهنگی برنامه حمایت از طرح های تحقیقاتی موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) در کمیته های تخصصی مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

زمان بندی فراخوان های در دستور کار موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) برای خردادماه مورد توافق قرار گرفت و مقرر شد فراخوان گرنت اصلی و گرنت پژوهشگر فرهیخته به مدت یک ماه و از اول تا 31 خردادماه اطلاع رسانی شود.

اقدامات پیشنهادی برای توسعه راهبرد پژوهش تقاضامحور مورد بحث و بررسی قرار گرفت و مقرر شد در به روزرسانی عناوین فراخوان مورد نظر قرار گیرد.

توسعه راهبرد شراکت متوازن، پویا و فراگیر و سیاست فرصت های برابر برای همکاری با موسسه، عضویت در کمیته های آن نیز موضوع دیگری بود که مورد بحث قرار گرفت و مقرر شد شیوه های جلب مشارکت و همکاری محققان با مؤسسه تبیین و ارائه شود.

دریافت گواهی کسر از حقوق، بابت ضمانت پیش پرداخت طرح های مصوب موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی ایران (نیماد) به عنوان آخرین دستورکار جلسه مورد بررسی قرار گرفت و مقرر شد در قراردادهای بعدی موسسه اجرایی شود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "زمان فراخوان گرنت موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان فراخوان گرنت موسسه ملی توسعه تحقیقات علوم پزشکی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید