شناخت خوبی از هندبال ایران دارم، تمرینات جدی را شروع می کنیم

به گزارش وبلاگ مهیار، وسلین وویویچ مربی اهل مونته نگرو تیم ملی هندبال مردان ایران بامداد روز شنبه 20 فروردین ماه وارد تهران شد و در اولین روز حضورش در ایران با سفر به اصفهان سه مسابقه هفته سوم لیگ برتر هندبال را نظاره گر بود.

شناخت خوبی از هندبال ایران دارم، تمرینات جدی را شروع می کنیم

وویویچ بعد از تماشای دیدارهای این روز اظهار کرد: پیش از آغاز مذاکرات برای راهنمایی تیم ملی، شناخت نسبی از هندبال ایران داشتم اما به محض اینکه مذاکرات را آغاز کردیم به صورت دقیق شناخت خودم را از هندبال ایران تکمیل کردم. حتی در فضای مجازی لژیونرهای ایرانی را رصد کردم و در مورد لیگ ایران نیز اطلاعاتی را به دست آوردم. در حال حاضر می توانم ادعا کنم که شناخت خوبی از هندبال ایران دارم اما قطعاً با آغاز تمرینات تیم ملی این اطلاعات بیشتر می گردد.

سرمربی تیم ملی هندبال ایران در مورد اصفهان میزبان مرحله سوم دور برگشت لیگ برتر هندبال نیز اظهار داشت: ضرب المثلی در کشورمان داریم که آدم های باهوش همه چیز را یادداشت می نمایند و آدم های کم هوش چیزی را یادداشت نمی نمایند و به خاطر همین جزئیات را فراموش می نمایند. می دانم اصفهان سه تیم فعال در لیگ برتر دارد و شنیده ام تیم چهارمی هم قرار است به لیگ برتر هندبال از اصفهان اضافه گردد. از این هم باخبر هستم که اصفهان یکی از قطب های هندبال ایران است. امیدوارم این استان به همین شکل ادامه دهد و در این رشته شاخص باشد.

وویویچ با ابراز خرسندی از فضای صمیمی و برخورد خوب مردم ایران با او اضافه کرد: با اینکه کشور ایران با کشور من فرق دارد اما از همان ابتدا که سوار هواپیما شدم متوجه شدم که مردم ایران خوب هستند. از لحظه ای که وارد ایران شدم فهمیدم که مردم ایران بسیار مهربان هستند. امیدوارم بتوانیم تمرینات را زود آغاز کنیم و ارتباط خوبی با هندبال دوستان ایرانی داشته باشیم.

وی در سرانجام در مورد زیرساخت های هندبال ایران نیز گفت: اگر بخواهم مثالی بزنم باید بگویم دو سالنی که در اصفهان نظاره کردم از هر لحاظ در برترین شرایط هستند. به زودی کار را به صورت جدی آغاز خواهیم کرد و تمرینات تیم ملی را آغاز می کنیم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شناخت خوبی از هندبال ایران دارم، تمرینات جدی را شروع می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شناخت خوبی از هندبال ایران دارم، تمرینات جدی را شروع می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید