فعالیت های خاصی که می توانید در نیوزیلند انجام دهید

به گزارش وبلاگ مهیار، نیوزیلند برای گردشگرانی که عاشق چشم انداز ها طبیعی و حیات وحش هستند، قطعه ای از بهشت است. این کشور زیبا که در نیمکره جنوبی قرار گرفته است با بسیاری از منطقه ها دنیا تفاوت دارد و اقلیم آن هم بسیار منحصربفرد و خاص است. نیوزیلند به دلیل دور افتاده بودن دارای جنگل ها و طبیعت بکری است که در هیچ کجای دنیا نمونه آن را نمی توان مشاهده کرد.

فعالیت های خاصی که می توانید در نیوزیلند انجام دهید

در این مقاله تصمیم داریم با معرفی برخی از نقاط این کشور زیبا گوشه ای از این بهشت جنوبی زیبا را به شما نشان دهیم. با مجله اینترنتی وبلاگ مهیار همراه باشید.

کایکورا، نیوزیلند

این شهر کوچک در جزیره جنوبی واقع در کشور نیوزیلند واقع شده است. به دلیل موقعیت قرارگیری آن در ساحل اقیانوس، کایکورا به بهشت عاشقان غذاهای دریایی معروفیت یافته است. یکی از جاذبه های توریستی در این شهر کوچک تماشای فُک های دریایی، دلفین ها و وال ها در قلب اقیانوس است. اگر به تفریحات آبی علاقمندید این شهر کوچک گزینه بسیار مناسب توریستی برای شما خواهد بود.

یخچال طبیعی فرانتس جوزف در پارک ملی وِست لند در جنوب غربی نیوزیلند واقع شده است. این یخچال طبیعی یکی از معدود یخچال های دنیا است که بازدیدکنندگان و توریستان می توانند از آن بازدید کنند. این یخچال به همراه یخچال طبیعی روباه یکی از پرجاذبه ترین دیدنی ها در جنوب غرب نیوزیلند به حساب می آیند.

وای اُ تاپو

یکی از مهم ترین و زیباترین مقاصد توریستی در نیوزیلند وای اُ تاپو نام دارد. این مکان در جزیره شمالی واقع شده است. یکی از دلایل جذب توریست در این منطقه عوارض طبیعی و جاذبه های زمین شناسی این منطقه است. این مکان ها در سراسر دنیا بسیار کم نظیر هستند. یکی از مهم ترین چشمه های آب گرم نیوزیلند و نیمکره جنوبی زمین در این ناحیه قرار گرفته است. این چشمه های آبگرم محل بسیار عالی برای استراحت بعد از یک روز هیجان انگیز خواهد بود.

خلیج جزایر

یکی از مهم ترین مقاصد توریستی برای گذران تعطیلات به بهترین شکل، خلیج کوچک جزایر است. این منطقه زیبا دارای 144 جزیره است که هرکدام به نحوی باهم در ارتباط هستند. در این مکان می توان حیات وحش دریایی را به بهترین و کامل ترین شکل ممکن مشاهده کرد. این منطقه محلی برای تجربه زندگی و حیات در دریا از نزدیک است.

در این مقاله با به تصویر کشیدن گوشه ای از زیبایی های نیوزیلند بهشت نیمکره جنوبی تلاش کردیم تا شما را بیشتر با این منطقه آشنا کنیم.

سرانجام بخش آخر

برای خرید بلیط هواپیما به صفحه اصلی سایت مراجعه کنید.

منبع: مجله دور و نزدیک

به "فعالیت های خاصی که می توانید در نیوزیلند انجام دهید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فعالیت های خاصی که می توانید در نیوزیلند انجام دهید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید