فواید ریختن نمک در شامپو برای مو

به گزارش وبلاگ مهیار، همه افراد علاقه زیادی به زیبایی دارند. داشتن موهای سالم و پرپشت در چهره افراد تاثیر بسیاری می گذارد بنابراین رسیدگی به آن ها کار بسیار مهمی است.

فواید ریختن نمک در شامپو برای مو

فواید ریختن نمک در شامپو را همه افراد باید از آن اطلاع داشته باشند تا از آن استفاده نموده و تأثیرات آن را روی موهای خودشان ببینند. اضافه کردن نمک به آب حمام می تواند به شما یک حمام واقعاً آرامش بخش بدهد. همراه وبلاگ مهیار مگ باشید.

فواید ریختن نمک در شامپو

همه ما می دانیم نمک یکی از مهم ترین اجزای هر آشپزخانه ای است؛ اما آیا می دانید که نمک چه ویژگی هایی برای حفاظت از موهای شما دارد؟ ما در این مطلب به فواید ریختن نمک در شامپو می پردازیم.

رهایی از شوره سر

یکی از فواید ریختن نمک در شامپو ازبین بردن شوره سر است. شوره سر به ذرات کوچکی از سلول های مرده پوست سر می گویند که معمولاً به علت کم بودن گردش خون به وجود می آیند.

نمک دریایی قابلیت این را دارد که گردش خون را در سر افراد به جریان بیندازد. تنها ضروری است که موهایتان را به چند دسته تقسیم کنید و مقداری از این شامپو که درون آن را ریخته اید را به جاهای مختلف سرتان بپاشد. به مدت 10 الی 15 دقیقه سرتان را ماساژ داده و در نهایت آن را با آب ولرم بشویید.

فواید ریختن نمک در شامپو مثل افزایش رشد مو

خبر خوبی که برای شما داریم آن است که نمک دریایی برای افزایش رشد موها بسیار عالی است. به افرادی که از ریزش موهایشان رنج می برند توصیه می گردد که از آن استفاده نموده و برای یک بار هم که شده امتحان نمایند تا به صورت طبیعی موهایشان تقویت گردد.

بنابراین، قبل از امتحان کردن راه های سخت و گران این راه چاره را امتحان نموده و از نتیجه آن شوکه شوید.

شما می توانید هم نمک دریایی را به شامپوی خودتان اضافه نموده و هم از آن به تنهایی بهره ببرید. برای این کار ضروری است تنها مو های خود را مثل همواره بشویید. یک قاشق غذاخوری نمک دریایی را روی سرتان بریزید و به مدت ده دقیقه ماساژ دهید. دوباره سرتان را بشویید. هفته ای دو بار این کار را تکرار نمایید. سر ماه با نتیجه شگفت انگیز آن روبه رو خواهید شد.

می توانید از نمک در وان حمام بهره ببرید

اضافه کردن نمک به آب حمام می تواند به شما یک حمام واقعاً آرامش بخش بدهد. نمک کثیفی و سموم را جذب نموده و پوست را به صورت عمیقی تمیز می نماید. مواد معدنی موجود در نمک به بازگرداندن محافظ طبیعی پوست یاری می نماید، به این ترتیب آب رسانی به پوست تسهیل می گردد. بعلاوه به کاهش احتباس آب در پوست هم یاری می نماید.

فواید ریختن نمک در شامپو مثل کاهش چربی پوست سر و مو

چربی موها و پوست سر به علت ترشح بیش از میزان غده چربی است. شما می توانی با استفاده از این محلول معجزه گر این مشکل را حل نموده و برای همواره از چربی موهایتان راحت شوید.

برای این کار ضروری است دو قاشق غذاخوری از نمک را داخل شامپو بریزید و تکان دهید تا با شامپو ترکیب گردد.

برای شستن موهایتان از این شامپو بهره ببرید. حتی بعد از اینکه یک بار این کار را انجام دهید، نتیجه شگفت انگیز و فواید ریختن نمک در شامپو را مشاهده خواهید کرد. موهایتان سالم تر به نظر می رسد و چربی آن به طرز قابل ملاحظه ای کاهش می یابد.

منبع: پیام دلتا

به "فواید ریختن نمک در شامپو برای مو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فواید ریختن نمک در شامپو برای مو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید