ماجرای ناپدید شدن مرموز یکی از خواهران بابک خرمدین، روایت متفاوت همسایه ها از قتل بابک

به گزارش وبلاگ مهیار، خبرنگاران : همسایه ها، برخلاف ادعاهای پدر و مادر بابک، معتقدند تصویری که آنها از پسرشان نام کرده اند، با آنچه آنها دیده بودند کاملا فرق دارد.

ماجرای ناپدید شدن مرموز یکی از خواهران بابک خرمدین، روایت متفاوت همسایه ها از قتل بابک

به گزارش به نقل از همشهری، همسایه های پدر و مادر بابک روایت متفاوتی از بابک داشته اند.

زن میانسال ساکن در شهرک اکباتان: بابک دوست صمیمی پسرم بود. بچه من با هر کسی دوست نمی شد و به خاطر همین مطمئن هستم بابک ظاهر و باطنش یکی بود. اینهایی را که راجع به او می گویند باورم نمی شود. او پسری سر به زیر، آرام، مهربان و مودب بود و نمی توانم قبول کنم پدر و مادرش را اذیت می کرده و روزگار آنها را سیاه کرده بود.

مرد میانسال ساکن در مجتمع: در این 8سالی که ما اینجا ساکن شده ایم، هرگز رفتار بدی از مقتول ندیده بودم.

یکی از پرسنل انتظامات می گوید مقتول ارتباطات چندانی نداشت. با افراد زیادی رفت وآمد نداشت و او هرگز ندیده بود که وی با دختران مختلفی در رفت وآمد باشد.

یکی از ابهاماتی که پفراینده قتل بابک خرمدین را پیچیده کرده، ماجرای ناپدید شدن یکی از خواهرانش است. موضوعی که هم اکنون پلیس و تیم جنایی هم در حال تحقیق روی آن هستند و ممکن است فرایند رسیدگی به این پفراینده را وارد فاز تازه ای کند.

در وبلاگ مهیار ببینید:لایحه دولت علیه فرزندکشی

یکی از ساکنان بلوک c2 که این خانواده را به خوبی می شناسد، می گوید: بابک خواهری به نام آزیتا دارد. او چند سال پیش ازدواج کرد اما بعد از شوهرش جدا شد و دیگر نه او را دیدیم و نه شوهرش را. هردویشان ناپدید شدند و حالا هم مطالبی در شبکه های اجتماعی خوانده ام که نوشته بودند احتمال کشته شدن این دختر هم به دست پدرش مطرح شده است.

منبع: اقتصادنیوز

به "ماجرای ناپدید شدن مرموز یکی از خواهران بابک خرمدین، روایت متفاوت همسایه ها از قتل بابک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای ناپدید شدن مرموز یکی از خواهران بابک خرمدین، روایت متفاوت همسایه ها از قتل بابک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید