نبود اسپانسر مهمترین دغدغه بانوان ورزشکار

به گزارش وبلاگ مهیار، معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان گفت: نبود اسپانسر و حمایت مالی از مهمترین مسائل بانوان ورزشکار استان است.

نبود اسپانسر مهمترین دغدغه بانوان ورزشکار

نرگس قدوسی معاون بانوان اداره کل ورزش و جوانان استان اصفهان در گفتگو با خبرنگار گروه استان های وبلاگ مهیار از اصفهان، اظهار کرد: مشکل مهم و اساسی که در خصوص ورزش بانوان وجود دارد نبود اسپانسر و حمایت های مالی و فضای ورزشی برای بانوان است.

او اضافه نمود: در خصوص حمایت مالی، تلاش شده که صنایع مختلف را برای حمایت از رشته های ورزشی متفاوت درگیر کرد و منابع مالی مشخصی وجود ندارد که ورزشکاران به صورت منظم و قراردادی بتوانند از آن تامین شوند؛ ورزشکاران با توجه به قرارداد که خودشان به صورت خصوصی می بندند میتوانند از مزایا برخودار شوند.

وی درباره حقوق و مزایا هایی که برای بانوان در نظر گرفته شده اظهار کرد: در هیات های ورزشی تفاهم نامه هایی که بسته میشود با توجه به فعالیت بانوان است مثلا اگر در رشته ای فعالیت بانوان بیشتر از آقایان باشد تخصیص اعتبار بیشتری به نسبت آقایان برایشان در نظر گرفته می شود و در حال حاضر رشته هایی وجود دارند که اعتباری بیشتری به بانوان داده شده.

قدوسی در خصوص فضای ورزشی بانوان در استان بیان نمود: یکی از مسائل مهم بر سر راه بانوان ورزشکار ما، نبود فضای ورزشی مناسب است با این وجود اداره ورزش و جوانان با توجه به لول قهرمانی فضا های سرپوشیده و استانداردی برای ان ها در نظر گرفته و حقوق بانوان را حفظ کرده است؛ شرایط کرونایی و رعایت شیوه نامه های بهداشتی حضور در فضا های ورزشی را هم سخت کرده.

ی

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "نبود اسپانسر مهمترین دغدغه بانوان ورزشکار" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نبود اسپانسر مهمترین دغدغه بانوان ورزشکار"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید