نمایشگر گلکسی اس24الترا تو ذوق کاربران سامسونگ زد!

به گزارش وبلاگ مهیار، خریداران گوشی گلکسی S24 از مشکل عجیبی در این محصول شکایت دارند. به گفته یکی از کاربران در ایکس نمایشگر گلکسی S24 اولترا کسل کننده است و زمانی که تنظیمات نمایشگر را روی حالت Vivid انتخاب می کند، تغییری در رنگ ها ایجاد نمی شود.

نمایشگر گلکسی اس24الترا تو ذوق کاربران سامسونگ زد!

سامسونگ به کاربران امکان می دهد تا تنظیمات نمایش رنگ را در انواع گوشی سامسونگ شخصی سازی کنند. معمولاً انتخاب حالت Vivid باعث نمایش اشباع تر و غنی تر رنگ ها و کنتراست بهتر می شود.

حالت Vivid برای کاربرانی که حالت استاندارد نمایشگر را کسل کننده می دانند، یک مزیت محسوب می شود؛ اما ظاهراً این قابلیت در گلکسی S24 به درستی کار نمی کند.

سامسونگ در خصوص مشکل یادشده اشاره کرده است که نسخه نرم افزار می تواند باعث ایجاد مشکل شده باشد. ظاهراً ایراد نمایشگر گلکسی S24 مربوط به رابط کاربری One UI 6.1 می شود و احتمالاً با آپدیت نرم افزاری در آینده این مشکل برطرف خواهد شد.

زومیت پیش تر گلکسی S24 اولترا را زیر ذره بین برد و به زودی بررسی عمیق گلکسی S24 و گلکسی S24 پلاس منتشر خواهد شد (در بررسی گلکسی S24 اولترا نمایشگر این گوشی را جزو نقاط قوت برشمردیم). قیمت گوشی پرچمدار سامسونگ در مدل پایه از 799 دلار شروع می شود.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "نمایشگر گلکسی اس24الترا تو ذوق کاربران سامسونگ زد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نمایشگر گلکسی اس24الترا تو ذوق کاربران سامسونگ زد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید