چشمان آل کثیر به ورودی های پرسپولیس؛ عیسی سرخ پوش می ماند؟

به گزارش وبلاگ مهیار، عیسی آل کثیر در شرایطی که مهاجمی به پرسپولیس اضافه نشود، در این تیم ماندگار خواهد شد.

چشمان آل کثیر به ورودی های پرسپولیس؛ عیسی سرخ پوش می ماند؟

عیسی آل کثیر را می توان یکی از بازیکنان بدشانس چند سال اخیر پرسپولایس دانست بازیکنی که در بدو حضورش در جمع سرخپوشان پس از درخشش در لیگ قهرمانان آسیا 2020، با محرومیت 6 ماهه روبرو شد و پس از انتها دوران محرومیتش، مصدومیت های گاه و بیگاه دست از سر او برنداشت و انتها در اوایل لیگ بیست و دوم رباط صلیبی پاره کرد تا بدشانسی او کامل شود.

این، اما انتها کار نبود. آل کثیر از انجام عمل جراحی در اوایل کار سر باز زد و معتقد بود که با رباط پاره می تواند به پرسپولیس کمک کند و به همین علت نیز چندین ماه زمان را از دست داد، اما کادرفنی سرخپوشان هرگز این مساله را نپذیرفت.

انتها آل کثیر پس از مدت ها و البته از دست دادن زمان، راضی شد پایش را به تیغ جراحان بسپارد. او اواسط اردیبهشت تحت عمل جراحی قرار گرفت و به همین علت دستکم به 6 ماه زمان نیاز دارد تا در شرایط مسابقه قرار بگیرد. بدین ترتیب این بازیکن دوران بدنسازی پیش فصل، تمرینات پیش فصل و 3 ماه اول لیگ بیست و دوم را از دست خواهد داد.

شماره 72 دو فصل اخیر پرسپولیس که این روز ها تمریناتش را برای بهبودی دنبال می کند، پیشنهاداتی از چند تیم دریافت کرده، اما او منتظر پرسپولیس مانده است. سرخپوشان هم پیگیر شرایط این بازیکن هستند تا زمان بازگشت او به میادین را بدانند.

آل کثیر امیدوار است تا بعد او لوکادیا دیگر مهاجمی جذب نشود تا او بتواند شانس پرسپولیسی ماندن را داشته باشد. در غیر این صورت او به تیم دیگری خواهد رفت. قرارداد آل کثیر با پرسپولیس به مدت دو فصل بود و حالا امیدوار است تا با تمدید قرارداد سرخپوش بماند چرا که بازیکنی با سن و سال او بازگشتش به جمع سرخپوشان در صورت جدایی خیلی بعید به نظر می رسد.

منبع: فرارو

به "چشمان آل کثیر به ورودی های پرسپولیس؛ عیسی سرخ پوش می ماند؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چشمان آل کثیر به ورودی های پرسپولیس؛ عیسی سرخ پوش می ماند؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید