حمله قارچ ها را با جستجوی نام سریال تجربه کنید

به گزارش وبلاگ مهیار، دیجیاتو نوشت: گوگل به مناسب پخش سریال The Last of Us به تازگی ایستراگ جدیدی را منتشر نموده که در موتور جستجوی این شرکت قابل مشاهده است.

حمله قارچ ها را با جستجوی نام سریال تجربه کنید

قسمت دوم سریال The Last of Us دیروز از شبکه HBO پخش شد و حالا گوگل ایستراگ جدیدی را برای این سریال به موتور جستجوی خود اضافه نموده است. این ایستراگ مربوط به همه گیری قارچ های سرچماقی است که در داستان بازی و سریال نقش کلیدی دارند.

گوگل به مناسبت پخش سریال تلویزیونی The Last of Us از شبکه HBO به کاربران اجازه می دهد تا در موتور جستجوی این شرکت به افکت جالبی دسترسی داشته باشند. اگر در گوگل نام The Last of Us را جستجو کنید، در پایین صفحه دکمه قرمز رنگی را می بینید. اگر روی این دکمه کلیک کنید، قارچ ها روی نمایشگر شما ظاهر می شوند.

افکت قارچ ها متحرک است و در دسکتاپ هر چقدر بیشتر روی این دکمه قرمز رنگ کلیک کنید، قارچ های بیشتری را مشاهده خواهید کرد. اما در موبایل ظاهراً فقط سه بار می توانید روی این دکمه بزنید و تعداد قارچ ها را افزایش دهید.

درنهایت اگر روی دکمه X کلیک کنید، قارچ ها از صفحه پاک می شوند. بعلاوه می توانید با دکمه اشتراک گذاری، این صفحه را برای بقیه بفرستید تا آن ها هم بتوانند این افکت را امتحان نمایند.

سریال لست آف آس برخلاف بازی، اطلاعاتی بیشتری درباره منشأ همه گیری قارچ ها در این داستان ارائه نموده و انتشار این ایستراگ هم زمانی مناسبی با پخش قسمت دوم سریال داشته است.

227227

منبع: خبرآنلاین

به "حمله قارچ ها را با جستجوی نام سریال تجربه کنید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله قارچ ها را با جستجوی نام سریال تجربه کنید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید